17-а річниця Української Асоціації Меблевиків

05.11.2018

31 жовтня відбулося святкування 17-ї річниці Української Асоціації Меблевиків, яке без сумніву можна назвати головною подією осені для всіх членів асоціації.

Представник компанії Sleepy брав участь в з'їзді, як почесний член асоціації.


Захід відвідало 153 людини, серед яких 94 представника компаній-членів УАМ. Привітати з річницею також вирішили партнери і друзі УАМ - представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промислової Палати України, Програми Розвитку ООН, Швейцарського посольства, Офісу з просування експорту, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Ради бізнес-омбудсмена, Союзу Українських підприємців , Юридичної Групи EUCON, а також представники медіа-спільнот.

Під час проведення заходу були обговорені основні проблеми розвитку галузі та оформлення її юридично. На даний момент, меблева галузь в Україні існує лише фактично, а юридично відноситься до деревообробної. У вирішенні цього та інших питань сприяє і бере активну участь Перший віце-прем'єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі, Степан Іванович Кубов.

За даними організації CSIL, Україна займає 52-е місце в світових обсягах виробництва меблів і 41-е місце за обсягом експорту. Індекс виробництва меблів становить 18,7% в порівнянні з 2,4% - індексу виробництва промислової продукції в цілому (інформація на 2017).

Меблева галузь України - є експортоорієнтована, про що свідчать показники експорту-імпорту меблів - 84-16% відповідно. Українські меблярі забезпечують більше 50 000 робочих місць на понад 5000 підприємств. Українські меблі експортуються в 90 країн світу.

Після проведення основної частини заходу відбувся вже традиційний прийом нових членів в УАМ, яких на цей раз була рекордна кількість - 28 компаній! Варто зауважити, що майже всі великі компанії-експортери вже входять в УАМ, а сама асоціація є голосом меблевої галузі і крім виробників меблів об'єднує і інших учасників ланцюжка: постачальників комплектуючих, провайдерів послуг і роздрібної торгівлі.

text_st
button_out_of_stock