Фабрика матраців SLEEPY


Фабрика матраців SLEEPY

Фабрика матраців SLEEPY (Сліппі) є виробником ортопедичних матраців, подушок і аксесуарів в Харкові.

Бренд SLEEPY був створений на основі багаторічного досвіду таких компаній як, Avelanto і Biolatex. Ми зібрали всі побажання клієнтів воєдино і створили бренд, який відповідає потребам користувачів.

Наша пропозиція постійно поповнюється новими моделями і технологіями виготовлення. Ми прагнемо робити продукцію за привабливою ціною, зберігаючи при цьому високу якість.

 

Головним достоїнством компанії SLEEPY, яке відрізняє її від всіх прямих конкурентів, є вміння проводити детальний аналіз виробничих процесів і усвідомлювати необхідність інноваційних технологій. Наш продукт створений провідними експертами та висококласними майстрами, які спеціалізуються кожен на своїй стадії виробництва.

Ручна майстрова праця, яка що цінується у всьому світі, спрямована на створення «ідеального» ортопедичного матраца, успішно застосовується фабрикою матраців SLEEPY.Запорукою стабільної якості є контроль всіх виробничих процесів. На виробництві використовується виключно сировина європейського походження, яка проходить строгий відбір. На ринку, де багато компаній переводять виробничі потужності в Китай з дешевою робочою силою і дешевою сировиною для зниження витрат виробництва і збільшення прибутку, Sleepy підтримує національне виробництво, виробляючи справжні високоякісні речі в Україні, наділяючи його ще більшою цінністю і сприяючи впізнавання продукції по її високій якості.

 

Ортопедичні матраци та подушки SLEEPY характеризуються високою якістю матеріалів, використовуваних для їх виготовлення, і особливою технологією виготовлення.

Ми забезпечуємо безпеку транзакцій і прозорі процедури покупок. Всю інформацію про умови покупки можна знайти на нашому сайті. Технічні питання можна надіслати електронною поштою.

Ми допомагаємо у виборі правильного матраца з точки зору його типу, призначення і ступеня жорсткості, з можливістю обміну і повернення. Ми є однією з небагатьох компаній, яка пропонує матраци певного розміру під замовлення, які ви можете визначити самостійно перед розміщенням замовлення.

Ваша мрія для нас найважливіша, тому ми дбаємо про те, щоб наші продукти підвищували якість і, таким чином, покращували ваше самопочуття кожен день.

Матраци, подушки, ліжка і аксесуари для сну ви можете купити в магазині sleepy.ua.

 

У нас широкий вибір товарів, необхідних для комфортного відпочинку. Ми пропонуємо професійні послуги і консультації при виборі.

Ми знаємо, що хороший сон - це успіх. З нашою продукцією ви отримуєте не тільки хороший повноцінний сон, а й відмінне здоров'я.

Ми запрошуємо вас зробити покупки онлайн або відвідати наш виставковий зал SLEEPY за адресою м.Харків, вул. Мироносицька, 94. У магазині ортопедичних матраців і подушок SLEEPY ви можете перевірити свій матрац, перш ніж купити його в затишному, тихому інтер'єрі вітальні. Не поспішайте, щоб прийняти найкраще рішення. Ми хочемо, щоб кожен клієнт був задоволений покупкою.


text_st
button_out_of_stock