Матрац ортопедичний Agra Lux

  • 5 840грн.

    6 500грн.
  • На складі
  • Модель: Agra Lux
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Матрац ортопедичний Agra Lux

Матрац ортопедичний Agra Lux від виробника матраців в Харкові SLEEPY являє собою комбінацію незалежних пружин в кількості 256 штуки на м2 і високоякісної латексної піни.

Особливості конструкції матраца ортопедичного Agra Lux SLEEPY

Незалежні пружини забезпечують ідеальну підтримку для окремих частин тіла. Латексна піна, яка розташована на зовнішній стороні матраца, забезпечує необхідну підтримку хребта, усуваючи відчуття тиску під час сну. Товщина матраца ортопедичного становить 21 см. Загальна висота матраца залежить від обраного чохла.

Матрац ортопедичний Agra Lux - це матрац середньої твердості по обидва боки. З двох сторін він має високоякісну латексну піну. Обидві сторони призначені для людей вагою до 100 кг.

Висока еластичність матраца ортопедичного Agra Lux SLEEPY робить його ідеальним рішенням для людей з проблемами хребта. Модель Agra Lux SLEEPY завдяки латексному шару добре пропускає повітря, що зменшує утворення пилових кліщів і робить її ідеальною для людей, що страждають на алергію.

Пружини в матраці працюють індивідуально, завдяки розташуванню кожної з них в окремій кишені. Матрац реагує на точковий тиск. Це ідеальне рішення для пар, так як одна людина не відчуває руху іншої на матраці.

Матрац ортопедичний Agra Lux - ціна і комплектація

Матраци в нашому магазині продаються разом з чохлом - його ціна включена у вартість. Різноманітний асортимент чохлів дозволить вам вибрати правильний продукт для ваших потреб.

Чистку чохлів слід проводити відповідно до інструкції по експлуатації. Зняти чохол самостійно досить легко, тому що він має вбудовану блискавку. Матрац ортопедичний Agra Lux повинен використовуватися з ламелевим каркасом, зазор якого не перевищує 5 см.

Можна виготовити матрац ортопедичний на замовлення. Для цього зверніться до консультанта.

Виробництво і відправка матраца відбувається протягом 3-5 днів з моменту оформлення замовлення. Гарантія на пружинний матрац ортопедичний Agra Lux становить 18 місяців.

Загальні
Висота (см) 21
Внутрішній чохол Так
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 100
Жорсткість Середньої жорсткості
Зйомний чохол Так
Матеріал Латекс, pocket
Серія Gold

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

5 840грн. 6 500грн.

Матрац ортопедичний Agra Lux

text_st
button_out_of_stock