Тонкий матрац Binares Lite

  • 1 664грн.

  • На складі
  • Модель: Binares Lite
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Тонкий матрац Binares Lite

Тонкий матрац Binares Lite виготовлений з комбінації ППУ з жорстким шаром кокоса. Завдяки цьому рішенню матрац має дві придатні для використання сторони з різним ступенем твердості.

Одна з них більш м'яка, гнучка, ідеально адаптується до тіла. Друга сторона з кокосовим шаром забезпечить адекватну підтримку для всього тіла. Використання двох різних жорсткостей дозволить використовувати його для людей з різними потребами.

Кокос дає цілому матрацу правильну твердість, роблячи його дуже стійким до деформацій. Кокосовий килимок виготовлений з натуральних матеріалів. Кокосові волокна з'єднуються разом за допомогою латексу.

Високоякісний пінополіуретан утворює основу наповнювача. Піна має протиалергічні властивості і не деформується під впливом важкої ваги або тривалого використання.

Матеріал адаптується до форми тіла. Поєднання з кокосовим матом забезпечує належне відведення вологи з поверхні матраца. Кокос як натуральна сировина абсолютно безпечний для здоров'я людини.

Загальні
Висота (см) 5
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

1 664грн.

Тонкий матрац Binares Lite

text_st
button_out_of_stock