Що таке ортопедична подушка і її переваги?

11.10.2018

Переваги використання ортопедичних подушок

Ортопедична подушка може бути визначена як продукт, який забезпечує правильне позиціонування шийного відділу хребта під час сну.

Кому потрібна така подушка?

Більшість з нас у повсякденному житті скаржаться на біль в шиї або біль в плечовому поясі. Їх найчастіше викликають неправильні пози при сидінні, ходьбі або роботі на комп'ютері. Будь-яка ортопедична подушка з нашої пропозиції дозволяє відпочивати і відновлюватися під час сну. На жаль, використання традиційної подушки не приносить цього ефекту, тому що вона утримує м'язи шийного відділу хребта і плечового поясу в постійній напрузі.

Ортопедична подушка - це продукт, призначений для пацієнтів з такими захворюваннями, як:

  • синдром спинного болю,
  • синдроми перевантаження хребта,
  • шийний остеохондроз,
  • напруженість і мігрень,
  • розлади сну.
Такий аксесуар підходить і для тих, хто піклується про запобігання вищезазначених захворювань хребта, а також для людей, які хочуть забезпечити комфортний і здоровий сон.

Основні особливості ортопедичних подушок


Ортопедична подушка має спеціально профільовану опору для шийного відділу хребта. Ця унікальна форма, дозволяє полегшити м'язи парапсіна в сегменті шиї і регенерувати ці м'язи під час сну.

Розвиток форми ортопедичної подушки є результатом багаторічної роботи ортопедичних лікарів, неврологів, фізіотерапевтів і фахівців, що займаються порушеннями сну. Під час сну на традиційній подушці ми не дозволяємо параспінальним м'язам відпочивати, вони знаходяться в стані постійної напруги і роботи. Мало хто знає, що проблеми в одній частині хребта можуть значно сприяти формуванню болю і різних типів захворювань в інших частинах хребта. Рельєф шийного відділу хребта при використанні ортопедичних подушок, запобігає болі усього хребта і, зокрема, піклується про його верхню частину.

Догляд за станом хребта особливо важливий в наші дні, коли так багато людей ведуть сидячий спосіб життя. Сон на ортопедичній подушці є одним з найважливіших елементів профілактики та лікування захворювань хребта.Крім вправ під наглядом кваліфікованих фізіотерапевтів, це значна частина реабілітації та повернення до хорошої фізичної форми. Вони також гарантують більш комфортний і здоровий сон, забезпечують достатній відпочинок і допомагають в належному відновленні всього тіла.

В останні роки усвідомлення і готовність громадськості вести здоровий спосіб життя збільшилися - використання ортопедичних подушок є одним з його найбільш важливих елементів. В результаті ортопедичні подушки стають все більш популярними і користуються довірою багатьох людей у всьому світі.

Запобігання захворювань хребта

При покупці ортопедичної подушки ми не завжди повністю усвідомлюємо переваги, які можуть виникнути в результаті її використання. Ортопедична подушка повинна стати елементом вашого сну постійно, і коли ви боретеся з проблемами зі здоров'ям у відношенні хребта, шиї або голови, і коли такі проблеми ще не торкнулися вас, і ви хочете запобігти цим проблеми профілактично.

Використання ортопедичних подушок має великий вплив на профілактику захворювань хребта, плечового поясу і порушень сну.

Ортопедичні лікарі, неврологи і фізіотерапевти з позитивного боку згодні з ефектом використання ортопедичних подушок для здоров'я.

Характерна анатомічна форма ортопедичної подушки дозволяє:

  • полегшити навантаження на шийні хребці,
  • розслабити м'язи навколо шиї,
  • виправити положення плечового поясу,
  • виправити становище всього хребта,
  • зберегти ергономічність сну.
Було доведено, що положення, в якому ми засинаємо і спимо, має велике значення для безперервності та правильного курсу сну. Виберіть модель, яка відповідає вашим потребам серед нашого асортименту подушок.

text_st
button_out_of_stock