Що таке топпер?

21.03.2019

Що таке топпер і які його переваги?

Топпер, також відомий як тонкий матрац, являє собою ортопедичний матрац невеликої товщини. Він захищає основний матрац, пом'якшує поверхню сплячого, наприклад, незручного дивана.

Топпер - це особливий тип матраца, використання якого дещо відрізняється від основного матраца. Тонкі матраци зазвичай використовуються для вирівнювання зазору між двома меншими матрацами, з'єднаними разом на широкому двоспальному ліжку. Якщо вам відома проблема дратівного проміжку між двома матрацами, то використання топперу стане для вас остаточним рішенням!

Незалежно від того, чи є у вас металеве, дерев'яне або двох'ярусне ліжко, з використанням двох основних матраців, або ви хочете поліпшити якості дивана, це рішення стане оптимальним. Щоб поліпшити якість сну, купуйте топпер і помістіть його поверх основного матраца. На додаток до скорочення розриву, завдяки цій процедурі ви також значно подовжите термін служби матраців під ним!

Топпери або тонкі матраци зазвичай виготовляються з чотирьох типів матеріалів - піни з ефектом пам'яті, латексу, пінополіуретану і кокосового мату. Вони зазвичай використовуються для регулювання твердості вже використовуваного матраца, які вимагають додаткового рівня комфорту.

За яких обставин варто купити топпер?

Враховуйте його переваги:

  • Покращує комфорт і якість сну. Тонкий матрац з термоеластичної піни або латексу значно підвищує комфорт і гігієну сну.
  • Вирівнює поверхню. Зазор між двома окремими матрацами легко компенсується, якщо покласти топпер.
  • Захищає основний матрац. Простіше попрати чохол, замінити тонкий матрац на новий, завдяки цьому базовий матрац ви використовуєте менше.
  • На диванах і диванах-ліжках. Він вирівняє поверхні, поліпшить комфорт сну на нерівному незручному дивані і може бути легко згорнутий і захований, якщо в ньому немає необхідності.

Який топпер вибрати? Якої товщини?

Це залежить від того, для яких цілей він застосовується. Якщо ви хочете поліпшити свій комфорт, вибирайте латексний або пінний матрац. Чим вище, тим зручніше, тим краще якість, тим довше термін експлуатації.

Піна пам'яті додасть м'якості, латекс стане більш еластичним.

Якщо ви будете часто скручувати його, наприклад, з дивана протягом дня, вибирайте латексний тонкий матрац товщиною 4 - 5 см, його висока гнучкість дозволить вам робити це легко і без страху зруйнувати продукт.

Якщо ваш матрац незручний або нерівний, і ви не хочете його змінювати, виберіть самий товстий топпер.

Для того, щоб зробити поверхню сну жорсткіше, вибирайте топпер з кокосовим волокном. Але варто врахувати, що він менш еластичний і часто згортати його не рекомендується.

Визначитися з вибором вам допоможуть наші консультанти. Всі моделі топперів від SLEEPY можна подивитися у нас на сайті.

text_st
button_out_of_stock