Пружинний матрац Galant SLEEPY

  • 3 737грн.

    4 176грн.
  • На складі
  • Модель: Galant
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Різнобічний пружинний матрац Galant

Пружинний матрац Galant - це недорога модель високоякісного матраца з незалежним пружинним блоком від бренду SLEEPY.

Пружинний матрац Galant складається блоку з незалежних пружин в кількості 256 штук на м2, з обох сторін - високоякісний високоеластичний пінополіуретан товщиною 4 см, а з одного боку - кокосовий мат.

Незалежні пружини забезпечують адекватну підтримку окремих частин тіла. Кожна пружина упакована в окрему текстильну кишеню, завдяки чому матрац відхиляється тільки в точках тиску, а пружини працюють незалежно одна від одної. Товщина матрацного вкладиша становить 20 см.

Матрац має різні ступені жорсткості - Н2, тобто середньої жорсткості, підходить для людей вагою до 80 кг, а сторона з твердістю Н3 - для людей вагою від 80 до 100 кг.

Пружинний ортопедичний матрац Galant SLEEPY - це дуже зручний матрац з ефектом точкової еластичності.

Сторона середньої жорсткості має шар високопружної піни товщиною 4 см. Піна дуже стійка до деформації навіть в самих часто використовуваних місцях.

На твердій стороні матраца додатково було завдано шар кокосового мату завтовшки 1 см. Це натуральна сировина, яке відповідає за поглинання вологи і правильну вентиляцію.

Матеріали, використовувані в матраці, мають протиалергічні властивості, тому вони безпечні для дихальних шляхів людини.

У нашому магазині ви купуєте матрац з чохлом. Ми пропонуємо різні види чохлів на ортопедичні матраци для задоволення індивідуальних потреб наших клієнтів. Ціна чохла включена у вартість матраца. Чохол слід належним чином очищати. Для цього його слід зняти з матраца, що полегшує використання вбудованої блискавки. Ви можете прочитати про методи догляду за чохлами на нашому сайті.

Можна виготовити ортопедичний пружинний матрац Galant SLEEPY за індивідуальним розміром. Для цього, будь ласка, зв'яжіться з відділом обслуговування клієнтів.

Загальні
Висота (см) 20
Внутрішній чохол Ні
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 100
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал ППУ, кокос, pocket
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

3 737грн. 4 176грн.

Пружинний матрац Galant SLEEPY

text_st
button_out_of_stock