Матрац з піною пам'яті, латексом і кокосом Grand Latex Memory

  • 15 574грн.

  • На складі
  • Модель: Grand Latex Memory
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Матрац з піною пам'яті, латексом і кокосом Grand Latex Memory

Матрац з піною пам'яті, латексом і кокосом Grand Latex Memory з серії Biolatex виробника SLEEPY, Харків, забезпечує здоровий і спокійний сон.

Латексний кокосовий килимок завдяки своїй структурі значно покращує вентиляцію і жорсткість матраца. Як натуральний матеріал він володіє дуже хорошими термічними і протиалергічними властивостями. Використання кокосового мату підвищує зручність використання і збільшує термін служби матраца.

Завдяки своїй структурі піна пам'яті пристосовується до форми тіла під впливом температури і тиску. Володіє антіпролежневими властивостями, усуває захворювання хребта і в той же час надзвичайно зручна. Матраци з шаром Memory Foam дають відчуття тепла. Рекомендується спеціально для користувачів, які цінують здоровий сон і комфорт використання.

Латекс має дуже гнучку структуру, завдяки чому він володіє хорошими антибольовими властивостями. Завдяки додатковій вентиляції у вигляді отворів, він забезпечує оптимальну циркуляцію повітря між тілом і матрацом. Ця піна дає ніжну прохолоду і рекомендується в період підвищених температур.

Матрац з піною пам'яті, латексом і кокосом Grand Latex Memory виготовляється в версії з стеганими або нестеганим антиалергенним наповнювачем. Чохол виготовлений з якісної матрацної тканини. Він має блискавку, зшиту по периметру, що дозволяє легко його зняти.

Склад матраца з піною пам'яті, латексом і кокосом Grand Latex Memory SLEEPY

  • Кокосовий мат - завдяки своїй структурі покращує вентиляцію і жорсткість матраца. Володіє дуже хорошими протиалергічними властивостями. Зменшує проблеми з хребтом. Використання кокосового мату збільшує термін служби матраца.
  • Піна пам'яті Memory Foam - завдяки своїй структурі пристосовується до форми тіла під впливом температури і тиску. Володіє антіпролежневими властивостями, зменшує проблеми з хребтом. Дає відчуття тепла і рекомендується в період низьких температур.
  • Натуральний латекс - володіє хорошими антіпролежневими властивостями, забезпечує оптимальну циркуляцію повітря між тілом і матрацом.
Матрац двосторонній - обидві сторони матраца складають його поверхню використання.

Загальні
Висота (см) 23
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті

15 574грн. *Цена за мин. размер

Матрац з піною пам'яті, латексом і кокосом Grand Latex Memory

text_st
button_out_of_stock