Пружинний ортопедичний матрац Helena

  • 3 386грн.

  • На складі
  • Модель: Helena
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Пружинний матрац Helena SLEEPY

Пружинний матрац Helena це модель середньої жорсткості, позначена як H2. Модель призначена для користувачів вагою до 120 кг.

Конструкція пружинного матраца Helena SLEEPY

Пружинний матрац Helena складається з комбінації пружин Infiniti SL в кількості 208 штук. на м2. По обидва боки - пінополіуретан з прокладкою з термовойлока. Товщина матрасу становить 19 см. Загальна товщина матраца буде залежати від обраного чохла.

Пружинний матрац Helena - це матрац з поліуретановою піною з двох сторін. Внутрішній блок матраца заснований на пружинній системі типу Bonell, яка забезпечує дуже високу стійкість до деформації і високу еластичність матраца.

Піна поліурітанова пригнічує звуки, що видаються матрацом під час руху, і є джерелом оптимальної підтримки хребта (завдяки точкової адаптації до анатомії людини). Крім того, пружини, що знаходяться під сильним тиском, сильніше реагують на опір, тобто, чим важче вага, тим сильніше пружини будуть реагувати на нього, уникаючи деформації. Всі компоненти, що використовуються в матраці, мають протиалергічні властивості.

Ортопедичні матраци в нашому магазині продаються з чохлом. При оформленні замовлення, будь ласка, виберіть відповідну модель - ціна чохла включена у вартість матраца. Для цієї моделі ми рекомендуємо ламелеві каркаси без регулювання, зазор смуг яких не перевищує 5 см.

Можна виготовити матрац за індивідуальним розміром. Для цього скористайтеся полем приміток, або зверніться до консультанта.

Загальні
Висота (см) 19
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

3 386грн. *Цена за мин. размер

Пружинний матрац Helena

text_st
button_out_of_stock