Пружинний матрац з латексом і кокосом Ideal SLEEPY

  • 4 522грн.

    5 024грн.
  • *Цена за размер 80х200см
  • На складі
  • Модель: Ideal
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Пружинний матрац з латексом і кокосом Ideal SLEEPY

Пружинний матрац Ideal SLEEPY це матрац з незалежною пружинною системою в кількості 256 штук на м2, поміщені в окремі кишені, з твердістю, адаптованою до структури тіла.

Конструкція пружинного матраца з латексом і кокосом Ideal SLEEPY

У своїй конструкції Ideal SLEEPY має кокосовий мат, латексну піну і блок TFK. Завдяки кишеньковим пружинам і латексній піні матрац має ортопедичні властивості і оптимально підтримує хребет під час сну. Вставка з кокосового мату гарантує достатню твердість поверхні.

Товщина матрацного вкладиша становить 20 см.

Пружинний матрац з латексом і кокосом Ідеал Сліппі є матрац з різною жорсткістю. З одного боку, завдяки подвійному кокосовому мату, він має твердість H3 і підходить для людей вагою до 120 кг. Інша сторона, з латексної піною і кокосовим матом, м'якша і призначена для людей вагою від 60 до 80 кг.

Завдяки своїй конструкції, матрац Ідеал Сліппі має ортопедичні властивості і рекомендується для людей з проблемами спини. Незалежний пружинний блок робить Ideal SLEEPY ідеальним вибором для пар, тому що пружини не передають вібрації, а рухи сплячої поруч людини непомітні.

Всі компоненти, що використовуються в матраці, мають протиалергічні властивості, тому матрац також підходить для алергіків.

Пружинний матрац з латексом і кокосом Ideal SLEEPY адекватно реагує на тиск певних частин тіла, забезпечуючи тим самим високий комфорт і зручність. Пружини працюють незалежно одна від одної, тому матрац прогинається під тиском в місці його виникнення, а не по всій поверхні.

При покупці в нашому магазині ви можете вибрати чохол - його ціна включена у вартість матраца. Чохли легко знімаються завдяки вбудованій блискавці.

Ми надаємо можливість виготовлення матраца за індивідуальним розміром.

Загальні
Висота (см) 20
Внутрішній чохол Ні
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 120
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Латекс, кокос, pocket
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

4 522грн. 5 024грн.

Пружинний матрац з латексом і кокосом Ideal SLEEPY

text_st
button_out_of_stock