Пружинний матрац преміум класу Ideal Duo Gold SLEEPY

  • 7 159грн.

    7 787грн.
  • На складі
  • Модель: Ideal Duo Gold
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Пружинний матрац преміум класу Ideal Duo Gold SLEEPY

Матрац Ideal Duo Gold SLEEPY це преміальна модель з незалежних пружин в кількості 256 штук на м2 і високоякісної латексної піни товщиною 4 см з обох сторін.

Матрац додатково посилений за допомогою 1 см кокосового мату, який нанесений по обидва боки під латексної піною. Пружини різного ступеня жорсткості були розташовані в 7 зонах, щоб забезпечити адекватну підтримку окремих частин тіла. Кожна пружина була загорнута в окрему кишеню, завдяки чому матрац відхиляється тільки в точках тиску. Товщина матрацного вкладиша становить 22 см. Загальна висота матраца буде залежати від обраного чохла.

Матрац Ideal Duo Gold SLEEPY має одну ступінь твердості, це матрац середньої жорсткості. Рекомендується для користувачів вагою від 80 кг до 110 кг.

Ideal Duo Gold SLEEPY - це твердий двосторонній матрац. Велика кількість маленьких пружин забезпечує ідеальне прилягання матраца до силуету. Кожна з них працює окремо і незалежно один від одного, завдяки чому матрац володіє точковою еластичністю.

Матраци цього типу особливо рекомендуються для пар, тому що він підійде індивідуально для кожної людини. Поверхня матраца доповнена з обох сторін кокосовим матом завтовшки 1 см. Це забезпечує стабільну підтримку і робить матрац дуже міцним для деформації. Кокос забезпечує матрац вільним потоком повітря і не накопичує вологу. Латексна піна знаходиться над шарами кокоса. Це дає високу ступінь пружності і гнучкості. Завдяки вмісту латексу матрац набуває ортопедичні властивості.

Загальні
Висота (см) 22
Внутрішній чохол Ні
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 120
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Латекс, кокос, pocket
Серія Gold

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

7 159грн. 7 787грн.

Пружинний матрац преміум класу Ideal Duo Gold SLEEPY

text_st
button_out_of_stock