Пружинний матрац Ideal GOLD - Avelanto

  • 9 480грн.

  • На складі
  • Модель: Ideal Gold
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Пружинний матрац Ideal GOLD - Avelanto

Одна з найбільш популярних моделей ортопедичних матраців SLEEPY - матрац Ideal GOLD - Avelanto. Дана модель являяется різнобічною і має різну жорсткість з двох сторін, завдяки чому підходить великій кількості людей.

Ортопедичний матрац Ideal Avelanto від SLEEPY відноситься до серії GOLD - Avelanto, в якій використовуються найякісніші матеріали.

Склад пружинного ортопедичного матраца Ideal від SLEEPY:

  • Латекс;
  • Латексоване кокосове волокно;
  • Пружини Pocket Spring;
  • Кокосовий мат;
  • Бавовна.
Одна сторона матраца має більш високу жорсткість. Друга - більш м'яка.

По центру ортопедичного матраца знаходиться незалежний пружинний блок. До його складу входять 256 пружин на м2. Або 330 пружин, розташованих у вигляді медових сот - в шаховому порядку.

Більш м'яка сторона складається з латексу. Це еластичний натуральний матеріал, який виробляється з соку гевеї - каучукового дерева. Використовується латекс бельгійського виробництва. Він має тривалий термін служби, добре розподіляє вагу і не сідає з часом.

Наступний шар ортопедичного матраца Ideal Avelanto від SLEEPY - латексоване кокосове волокно, яке додає міцності всієї конструкції. Воно посилює ортопедичні властивості матраца і ще більше подовжує термін його служби і несуче навантаження на нього. Кокосове волокно має високу якість завдяки вплавленим в нього поліпропіленовим волокнам. Він еластичний, але в той же час витримує велике навантаження на розрив. Завдяки цьому кокос не висипається всередину пружин, забезпечуючи чистоту і гігієну сну.

Жорстка сторона ортопедичного матраца Ideal GOLD - Avelanto від SLEEPY складається з натуральної бавовни. Даний матеріал має велику товщину. Він забезпечує кліматичні контроль, щоб тіло не стикалося з наступним шаром.

Далі слідує кокосовий мат, який забезпечує необхідну жорсткість.

Жорстка сторона є літнім варіантом.Висота матраца - близько 24-25 см, в залежності від замовленої модифікації.

Ви можете купити ортопедичний матрац як з жакардовим, так і зі знімним трикотажним чохлом.

Загальні
Висота (см) 22
Внутрішній чохол Да
Жорсткість Разножесткий
Зйомний чохол Да
Матеріал Латекс, кокос, pocket
Нагрузка 120
Серія Gold

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

9 480грн. *Цена за мин. размер

Пружинний матрац Ideal GOLD

text_st
button_out_of_stock