Матрац з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

  • 7 067грн.

  • На складі
  • Модель: Ideal Latex
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Матрац з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

Матрац Ideal Latex SLEEPY - це матрац з незалежним пружинним блоком. Кожна пружина поміщена в окремий тканинну кишеню, що надає еластичність поверхні. Пружини були розташовані в семи зонах жорсткості з урахуванням перепадів тиску, що створюються окремими частинами тіла. Крім того, матрац має латексну піну з обох сторін, а на одній стороні матраца - кокосовий мат.

Товщина ортопедичного матраца складає 20 см. Загальна висота матраца буде залежати від обраного чохла.

Використання латексу з обох сторін і розташування кокосового мату на одній стороні дає матрацу дві сторони жорсткості. Жорсткий - на боці з кокосом і латексом і середньої жорсткості на стороні тільки з латексом. Змінюючи сторону використовуваного матраца, ви можете налаштувати його відповідно до потреб людини, який його використовує.

Особливості матраца з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

Завдяки своїй конструкції, матрац Ideal Latex SLEEPY має ортопедичні властивості і рекомендується для людей з проблемами хребта.

Незалежні пружини роблять Ideal Latex SLEEPY підходящим вибором для пар, так як пружини не передають вібрації і рухи людини поруч з ними не відчутні.

Всі компоненти, що використовуються в матраці, мають протиалергічні властивості, тому матрац підходить для алергіків. Кокосовий килимок зміцнює спальну поверхню і надає їй міцність. Латексна піна має ортопедичні властивості, еластична і зменшує утворення пилових кліщів.

Завдяки розподілу на 7 зон жорсткості матрац ідеально підлаштовується під форму тіла, забезпечуючи належну підтримку хребта.

Загальні
Висота (см) 20
Внутрішній чохол Так
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Латекс, кокос, pocket
Нагрузка 120
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті

7 067грн. *Цена за мин. размер

Матрац з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

text_st
button_out_of_stock