Матрац з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

  • 4 710грн.

    5 244грн.
  • На складі
  • Модель: Ideal Latex
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Матрац з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

Матрац Ideal Latex SLEEPY - це матрац з незалежним пружинним блоком. Кожна пружина поміщена в окремий тканинну кишеню, що надає еластичність поверхні. Пружини були розташовані в семи зонах жорсткості з урахуванням перепадів тиску, що створюються окремими частинами тіла. Крім того, матрац має латексну піну з обох сторін, а на одній стороні матраца - кокосовий мат.

Товщина ортопедичного матраца складає 20 см. Загальна висота матраца буде залежати від обраного чохла.

Використання латексу з обох сторін і розташування кокосового мату на одній стороні дає матрацу дві сторони жорсткості. Жорсткий - на боці з кокосом і латексом і середньої жорсткості на стороні тільки з латексом. Змінюючи сторону використовуваного матраца, ви можете налаштувати його відповідно до потреб людини, який його використовує.

Особливості матраца з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

Завдяки своїй конструкції, матрац Ideal Latex SLEEPY має ортопедичні властивості і рекомендується для людей з проблемами хребта.

Незалежні пружини роблять Ideal Latex SLEEPY підходящим вибором для пар, так як пружини не передають вібрації і рухи людини поруч з ними не відчутні.

Всі компоненти, що використовуються в матраці, мають протиалергічні властивості, тому матрац підходить для алергіків. Кокосовий килимок зміцнює спальну поверхню і надає їй міцність. Латексна піна має ортопедичні властивості, еластична і зменшує утворення пилових кліщів.

Завдяки розподілу на 7 зон жорсткості матрац ідеально підлаштовується під форму тіла, забезпечуючи належну підтримку хребта.

Загальні
Висота (см) 20
Внутрішній чохол Так
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 120
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Латекс, кокос, pocket
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

4 710грн. 5 244грн.

Матрац з незалежними пружинами Ideal Latex SLEEPY

text_st
button_out_of_stock