Інновації в світі матраців

16.04.2018

Наступного разу, коли ви знаходитесь в магазині матраців, є кілька нових нововведень в матраці, які ви повинні перевірити. Протягом багатьох років матраци грунтувалися на одному і тому ж дизайні пружин, що обмежувало зручність. Отже, давайте поглянемо на деякі зміни, які привносять технологію матраца в 21-е століття.


Регульовані ліжка

Ліжка, які дозволяють вам регулювати положення ліжка, щоб сидіти і дивитися телевізор, або читати. Може бути, вам потрібно тримати ногу піднятою по тій або іншій причині? Це зручніше, ніж набивати пучок подушок під ногу, щоб тримати його піднятим. Деякі з топових моделей також дозволяють обом сторонам налаштовуватися індивідуально. Це означає, що ви можете сидіти, не турбуючи при вашому партнерові. Це відмінно підходить для тих безсонних ночей, коли ви просто не можете заснути і вирішили трохи почитати, але ваш партнер спить.


Технологія регульованого блоку

Традиційно, матраци були побудовані на внутрішній пружинної конструкції. Це означає, що є серія пружин, які утримуються разом і покриваються деяким типом прокладки, а потім загортають, щоб вмістити все. Із сучасною технікою, пружини майже усунені. Сучасні матраци використовують різні методи для досягнення правильної стійкості і підтримки, не викликаючи натискання, що може привести до болів. Деякі з цих методів включають використання заповнених повітрям опор для заміни пружин. Вони будуть стискуватися краще, ніж пружини, і не будуть зношуватися і провисати з віком як металева пружина. Більшість виробників матраців також почали використовувати пінопластову плівку замість бавовняної тканини для підкладки. Як повітря підтримує піна пам'яті не буде провисати або стискати з використанням. Це означає, що він буде таким же зручним через рік, як і в той день, коли ви його купили.

text_st
button_out_of_stock