Як часто потрібно змінювати ортопедичні матраци та подушки?

10.12.2018

Як часто потрібно змінювати ортопедичні матраци та подушки?

Насправді не існує чіткого графіка для зміни матраців і подушок. Все залежить від того наскільки комфортний матрац який ви використовуєте. Багато проблем зі здоров'ям можуть виникнути через матрац, який вже зносився або не підходить для сплячого.

Якщо ви прокидаєтеся вранці з жорсткістю, ломотою і болями, можливо, ваш ортопедичний матрац не забезпечує належний рівень пружності і комфорту, якого ви потребуєте. Якщо ви відчуваєте почуття втоми протягом дня, і якщо сон в ліжку готелю краще, ніж у власному ліжку, також є ознаками того, що ортопедичний матрац потрібно замінити. Ви не повинні забувати, що проводите одну третину життя в ліжку. Тому важливо, щоб ортопедичний матрац підтримував вас правильно і комфортно.

Необхідно перевірити матеріали, що використовуються всередині і зовні матраца. Також поцікавтеся, які пружини або піна, використовувалися при виготовленні матраца.

Максимальний час використання ортопедичного матраца - 10 років. Після цього терміну безперервного використання ортопедичний матрац зазвичай втрачає пружність. Це найважливіша функція матраца: підтримувати тіло під час сну. Коли ортопедичний матрац втрачає свої властивості, варто замінити його. Якщо у вас алергія на пил або чутлива шкіра, варто скоротити термін використання виробу. Використання антипилових і протиалергічних ортопедичних матраців і подушок від компанії SLEEPY, безсумнівно, продовжить термін експлуатації. Основними факторами, що викликають знос матраца, є пил, кліщі, грибок, бактерії і розриви.

Ортопедичний матрац показує ознаки зносу?

Якщо ви бачите прогини посередині, або відчуваєте пружини, то настав час замінити матрац. Те ж саме відноситься і до «гучного» матрацу. Якщо він скрипить, стогне і пищить всю ніч, значить, він явно не в хорошому стані. Перевіряйте ортопедичний матрац час від часу, щоб правильно оцінювати його стан.

Варто задуматися про заміну матраца, коли відбудеться одна з наступних подій:

  • Вам незручно, Ви лягаєте і прокидаєтеся втомленими і хворими.
  • У матраці присутні видимі ознаки зносу. Провисає або здувається поверхню. Ви чуєте скрип пружин, коли лягаєте.
  • Зміна боку матраца не дала позитивних результатів.
  • Ви страждаєте алергією, і довгий час використовували матрац. Якщо ви не використовуєте захисні, протиалергічні чохли, можуть навіть з'явитися пилові кліщі.

Ортопедичному матрацу більш 10 років?

Фахівці з матраців настійно рекомендують замінювати матрац кожні десять років, тому що до цього часу він втратить більшу частину свого первісного комфорту і пружності. Компанія Sleepy рекомендує замінювати ортопедичний матрац кожні 7-10 років, в залежності від комфорту і пружності. Правда в тому, що термін служби матраца багато в чому залежить від того, як ви піклуєтеся про нього, як спите і як часто перевертаєте.


Вам некомфортно?

Ви знаходите, що сон в ліжку готелю або іншому ліжку за межами власного будинку значно краще? Це може вказувати на те, що ортопедичний матрац просто не виконує свою роботу. Якщо ви спите краще, ніж удома, це вірна ознака того, що варто купити новий ортопедичний матрац. Матрац ховається під чохлами і ковдрами протягом більшої частини свого життя, тому не завжди очевидно, в якому стані він знаходиться. Якщо виявляються які-небудь проблеми з вище перерахованих - то необхідна заміна ортопедичного матраца.

Питання гігієни.

Крім проблем з ефективністю, матраци також стають середовищем для бактерій, які можуть розмножуватися і процвітати. Деякі дослідження, проведені на матрацах, які використовуються протягом 8 безперервних років, зазвичай виявляють наявність цвілі, дріжджів і бактерій. Більшість з нас потіють під час сну в різному ступені, піт точно проходить через простирадла. Ми зосереджуємося на очищенні чохлів і подушок, але матрац продовжує ставати сприятливим грунтом для зростання бактерій, які представляють ризики для здоров'я.

Протягом багатьох років бактерії і спори цвілі наростають, а про них ми ніколи не дізнаємося, тому що вони невидимі. Ми можемо дихати ними і розвивати хвороби. В цьому випадку люди, схильні до алергії, або з проблемною шкірою, з проблемами дихального апарату ризикують більше за інших. Тому після довгих років використання ви повинні замінити будь-які, навіть найдорожчі матраци.

Поради щодо поліпшення стану ортопедичних матраців.

Нижче наведені деякі поради, які допоможуть вам легше проводити ефективний догляд:

  • Добре провітріть свою спальню. Тримайте вікна відкритими вранці, так що б повітря з кімнати вийшоло назовні.
  • При пранні чохлів і комплектів постільної білизни використовуйте гаряче прання з температурою 60 ° C і більше. Це ідеальна температура для знищення мікробів і бактерій.
  • Використовуйте чохол або протектор, щоб зменшити кількість речовин, які просочуються з чохлів в матрац. Ви можете прати і регулярно міняти його для кращої гігієни.
  • Після будь-яких теплих ночей, коли може виникнути надмірне потовиділення, вранці, не прибирайте свою постіль відразу. Залиште ковдру з відкритим постільною білизною. Це швидкий спосіб для провітрювання і сушки, що зменшує благодатний грунт для бактерій, а також прибирає запахи.

Ці поради гарантують, що, не дивлячись на основу матраца, будь це піна з ефектом пам'яті, латекс або повітря, він прослужить вам довше. Як правило, матраци служать близько 10 років з хорошим доглядом і менше, без використання основних порад, згаданих вище. Найважливіше, що потрібно пам'ятати, - це хороша гігієна і базовий догляд. Це найпростіший і ефективний метод довгострокової служби матраца.

Правила довговічності для ортопедичних матраців.

Рекомендації по експлуатації пружинних матраців.

Пружинні матраци SLEPPY служать не менше 8-10 років, але можуть і довше. Як скоро зношується ваш матрац, залежить від багатьох чинників. Головне - це якість матраца, який ви купуєте в самому початку. Без сумніву, матраци кращої якості виготовляються з кращих матеріалів. Багато пружинні матраци двосторонні, що означає, що ви можете перевернути їх, щоб розподілити знос. Якщо ви робите це регулярно, ви можете продовжити термін служби ортопедичного матраца. Вага тих, хто спить на матраці, також враховується. Користувачі з великою вагою швидше зношують матраци.

Нарешті, середовище, в якому використовується матрац, є фактором, що впливає на термін служби. Сухий клімат може допомогти, в той час як у вологому регіоні матрац зношується раніше.

Традиційні пружинні матраци мають тенденцію прогинатися набагато більше, ніж піна з ефектом пам'яті, що означає, що людей не задовольняє термін служби такого матраца. Через 6 років рівень задоволеності пружинними матрацами падає нижче 70%.

Деякі люди пропонують купити ортопедичний матрац з більш міцною внутрішньою пружиною, з мінімальними прокладками і додати наматрацник зверху. Міцніша внутрішня пружина прослужить довше.

Рекомендації по експлуатації матраців з піни пам'яті.

Існує багато різних типів пеноматериалов і їх комбінацій, тому, як і в разі матраців з пружинами, не існує чітких правил. Дуже хороший матрац з ефектом пам'яті Memory Foam може служити від 10 до 15 років, але середній термін служби матраца з ефектом пам'яті становить 7 років. Купівля якісного матраца може дозволити вам зберегти його довше. Не потрібно перевертати матрац з піни, але необхідно перевертати його на ліжку, щоб голова знаходилася там, де раніше були ноги, щоб зменшити ймовірність виникнення западин від ваги тіла.

Ортопедичні матраци SLEEPY виготовлені з матеріалів високої якості. Це дозволить використовувати їх тривалий час без деформацій. Дотримуйтесь основних правил експлуатації, і ви зможете насолоджуватися якісним сном протягом багатьох років.

text_st
button_out_of_stock