Як почистити ортопедичний матрац вдома?

27.08.2018

Гігієна матраців і прання

Матраци SLEEPPY виготовлені з матеріалів найвищої якості, проте ви завжди повинні враховувати, що неправильно використовуваний матрац можна привести в непридатність швидше. Отже, слід дотримуватися кількох правил гігієни, що стосуються використання матраців.

Двосторонні матраци

Більшість виготовлених матраців мають двосторонній варіант, тому їх слід повертати в середньому кожні шість місяців. Це рекомендується через те, що знос матеріалів з одного боку матраца розподіляється пропорційно по обидва боки, так що продукт зможе служити нам протягом тривалого часу.

Циркуляція повітря

Надзвичайно важливо, коли мова йде про гігієну використання матраца, забезпечити його відповідною основою. Матраци SLEEPPY складаються з повітряних, дихаючих матеріалів, часто містять вентиляційну решітку. Однак вони повинні мати базу, представлену у вигляді основи. Не рекомендується, щоб матрац лежав на підлозі, тому що це перешкоджає вільній циркуляції повітря. Крім того, розміщення матраца прямо на підлозі може викликати утворення вологи в нижній частині матраца. Краще рішення - купити матрац разом з відповідною основою (якщо у вас її ще немає).

Регулярне чищення і прання

Кожен тип матраца містить інформацію про те, як ви можете його очистити. Щоб не руйнувати властивості матеріалів і загальну структуру матраца, слід повністю дотримуватися інформації на етикетці чи інструкції до матрацу (у вигляді листівки) щодо методу очищення конкретного матраца. Щоб регулярно утилізувати кліщі і пил з матраца, його слід регулярно пилососити. Машинне прання може використовуватися для певних типів покриттів матраца, а також за рекомендацією, зазвичай включається на етикетці продукту. Не всі наматрацники та чохли перуться машинкою, деякі призначені для хімічного чищення.

Очищення чохла матраца

Якщо ви випадково щось пролили на матрац, дійте швидко. Якщо матрац має чохол, слід зібрати якомога більше рідини за допомогою паперових рушників. Зніміть чохол з матраца і промийте його прохолодною водою з додаванням невеликої кількості мийного засобу. Не використовуйте відбілювач або інші продукти, що містять хлор. Залиште чохол сохнути, бажано на відкритому повітрі.

Очищення матраца

Якщо рідина вбралася в матрац, вам також необхідно діяти швидко. Помістіть великий, поглинаючий рушник на пляму і акуратно погладьте пляму, щоб висушити її. Але не протирайте її, тому що тоді рідина проникає глибше в поверхню піни. Спробуйте повністю висушити поверхню матраца паперовими рушниками. Потім залиште його повністю висихати. Не кладіть на нього чохол.

Видалення плям і неприємного запаху

Для цього вам знадобиться ферментативний очищувач або оцет і харчова сода. Останній метод набагато дешевше і не менш ефективний.Оцет нейтралізує запахи, вбиваючи бактерії. Він не залишає слідів, і його запах випарується, коли оцет висохне. Проте, будьте обережні, щоб не наситити піну занадто великою кількістю оцту або води, це сприяє проникненню плями глибше, і її буде дуже важко видалити.

Вивітрювання і сушка

Якщо ви випадково наповнили матрац рідиною, рекомендується після видалення бруду висушити матрац в горизонтальному положенні, щоб волога могла випаруватися в одному напрямку. Важливим елементом щоденної гігієни матраца, про який ми часто забуваємо, є провітрювання матраца кожен раз, після ночі, близько 20 хвилин.

Важливо звернути увагу не тільки на практичність і зручність, але і на потреби і вимоги матеріалів, які складають матрац. Якщо пам'ятати про ці декілька основних принципів, ви, безумовно, зможете насолоджуватися зручністю і гарною якістю продукту, який ви придбали набагато довше.

Якщо вам не вдалося очистити ваш матрац самостійно, звертайтеся до нас і замовляйте послуги чистки чохлів і матраців.

text_st
button_out_of_stock