Як вибрати ортопедичний матрац?

13.09.2018

Як вибрати правильний матрац?

Ваш матрац визначає якість вашого сну і життя. З цієї причини ви не повинні купувати його випадково. Якість вашого ортопедичного матраца, на якому ви проводите одну третину свого життя, дуже велика. Це ваше найприродніше право насолоджуватися хорошим сном після виснажливого дня і встати, омолодженим зі здоровим сном.

Хороший нічний сон залежить від безлічі різних факторів:

  • Комфорту;
  • Рівня стресу;
  • Кімнатної температури.

Але щоб все було правильно, ви повинні почати з основ, а ваш ортопедичний матрац - це перший будівельний блок для спокійного сну. Виробник ортопедичних матраців в Харкові SLEEPY пропонує наступні поради по покупці відповідного матраца.


Все залежить від віку

Фізіологічні і психологічні потреби кожного віку від дитинства до дорослого та похилого - різні. Щільність м'язів і кісток, гнучкість хребта, система кровообігу ... Ваш вік - це перший крок при виборі матраца. Проконсультуйтеся з нашим менеджером, і він вам допоможе підібрати матрац для вашої вікової категорії.

Скільки ви важите і який тип статури?

Деякі люди високі, деякі низькі, а інші - середні. Підтримка матраца безпосередньо пов'язана з вагою вашого тіла. Чим важче ви, тим більше ортопедичний матрац повинен працювати, щоб забезпечити оптимальний комфорт. Вага впливає на те, яку підтримку ви отримаєте від вашого матраца, грунтуючись на сумарній сумі занурень і тиску. У каталозі нашої продукції представлені матраци різного ступеня жорсткості, що дозволить підібрати кращий варіант.

Правильний ортопедичний матрац повинен бути на 10 см довше вашого тіла. Тому, якщо ви дуже високого зросту, замовте матрац за індивідуальними розмірами.

Ваш матрац повинен бути таким, як ніби він був спеціально створений для вашого тіла, щоб забезпечити кращу підтримку.

Ваша стать також впливає на вибір матраца

Чоловіча та жіноча фізіологія складніше, ніж здається. Показники маси тіла, м'язові жирові води, різні вимоги до підтримки в різних зонах є критеріями при виборі самого ідеального матраца.

Який матрац вам потрібен, якщо ви страждаєте від болю в суглобах або спині?

Хороший матрац повинен забезпечувати як підтримку, так і комфорт, особливо для людей, які страждають від проблем зі спиною.Незважаючи на те, що деякі роздрібні торговці рекомендують фірмовий матрац, ви завжди повинні шукати матрац, який утримує спину в правильному стані і знімає точки тиску уздовж хребта і суглобів. Це має багато спільного з вашою вагою (чим важче ви, тим міцніше буде ваш матрац), тому найкраще спробувати матрац перед покупкою - у нас є роздрібні магазини в Харкові та Запоріжжі.

Якщо у вас алергія ...

Піна і латекс є за своєю природою протимікробними і стійкими до пилових кліщів і цвілі. Якщо ви виберете ортопедичний матрац, покритий волокнистим наповнювачем, обов'язково купіть чохол або наматрацник, стійкий до алергенів, щоб не допустити роздратування.

Матрац повинен відповідати потребам температури тіла

Кожен організм працює по-різному. Деяким людям ніколи не буває холодно, навіть якщо йде сніг, в той час як інші мерзнуть при невеликому вітрі. Їжа і питво, одяг впливають на температуру тіла під час сну, і вони можуть прокласти шлях до екстремального потовиділенню або сухої шкіри. Ідеальне регулювання вологості і тепла - це неминучі умови вашого нового матраца.

У нашому каталозі представлено безліч матраців, які відрізняються за ступенем жорсткості, типу виготовлення, наповнювачам і розмірам. Ми врахували всі індивідуальні потреби наших користувачів і виробляємо матраци для кожного. Підберіть свій ідеальний ортопедичний матрац на sleepy.ua.

text_st
button_out_of_stock