Як вибрати ортопедичну подушку?

11.10.2018

На що орієнтуватися при покупці ортопедичної подушки?

Вирішуючи купити ортопедичну подушку, ми можемо зіткнутися з деякими труднощами через величезне розмаїття і широкий спектр продуктів, пропонованих нам. Оскільки використання ортопедичних подушок в рамках здорового способу життя стало модним, компанії перевершили себе у виробництві моделей подушок. Однак, незважаючи на величезний вибір, вибір ортопедичної подушки заслуговує великої уваги.

Форма і місце покупки

Найкраще, якщо ми вибираємо спеціалізовані магазини ортопедичних матраців і подушок для цього типу покупок. Кваліфікований персонал допоможе вам вибрати правильну подушку і вказати переваги моделі. Якщо у вас немає такої можливості, то нічого страшного. Професійні компанії, що займаються розповсюдженням ортопедичних подушок, мають свої веб-сайти. Там ви знайдете всю необхідну інформацію, і якщо у вас є якісь сумніви, яка ортопедична подушка буде для вас найкращою, ви можете скористатися телефонною консультацією. Консультанти, які працюють в таких компаніях, - це люди, які добре знають продукти і здатні показати вам, на що варто звернути увагу і допомогти у виборі продукту, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Подивіться наш асортимент продукції в каталозі.

Вибір виробника

Найбезпечніший спосіб - вибрати компанію з багаторічним досвідом роботи на українському ринку і, бажано, на світовому ринку. У нас є гарантія, що продукти, які ми пропонуємо, проявили себе багато разів і користуються довірою клієнтів. Ви безперечно повинні зосередитися на виробниках, які займаються виготовленням і продажем ортопедичних товарів. Це дозволяє набути впевненості в тому, що ви маєте справу з продуктом високої якості, який буде служити протягом багатьох років.

Також варто перевірити, чи є у ортопедичної подушки, відповідні дозволи і сертифікати, ефективність яких заснована на дослідженнях і яка піддається постійному контролю якості.

Гарантійний термін

У цій області ми стикаємося з дуже великими розбіжностями. Ви можете знайти продукти з гарантійними термінами від 1 місяця до кількох років. Найбільшу довіру викликають компанії, що пропонують тривалий гарантійний термін - це значить, що виробник упевнений в якості своєї продукції. Найчастіше ортопедичні подушки з найтривалішим гарантійним періодом виготовляються з високоякісних матеріалів, що має велике значення для покупців і перекладається в період міцності і використання продукту.


Індивідуальна посадка

Проте, найважливішим критерієм вибору моделі ортопедичної подушки є те, що вона ідеально підходить для користувача. Ці продукти можуть відрізнятися за розміром, матеріалів, що використовуються для виробництва і додатковими властивостями. Люди, які через свої хвороби потребують сильної, міцної підтримки шиї під час сну, повинні вибирати подушки з традиційного еластичного пінополіуретану, стійкого до тиску і деформації. Користувачі з чутливою областю навколо шиї та обличчя повинні вибрати піну пам'яті, яка м'якша, тонша, рівномірно розподіляє тиск на велику поверхню подушки, забезпечуючи більший комфорт.

Розмір подушки

Однак в разі ортопедичних подушок найбільш важливим є вибір правильного розміру подушки, тобто її висота, особливо в разі сну в бічному положенні. Для того, щоб анатомічна подушка виконувала свою роль, її контурний край повинен ідеально заповнювати простір між рукою і шиєю, гарантуючи оптимальну підтримку шийного відділу хребта і забезпечуючи здорове анатомічне положення тіла під час відпочинку.

Щільність подушечки з невеликим розміром може викликати протилежність очікуваного ефекту - відчуватися неприємні нездужання (оніміння і жорсткість в області шиї, головні болі, м'язове напруження), а в довгостроковій перспективі навіть викликати більш серйозні захворювання.

Люди з більш широкими плечима або сплячі на м'якому матраці повинні вибрати велику подушку. Люди з худорлявою статурою і вузькими плечима - меншого розміру.

Додаткові властивості

Багато моделей ортопедичних подушок мають додаткові функції, які можуть мати вирішальне значення для користувачів. Внутрішня система вентиляційних каналів, яка полегшує обмін повітря при лежанні, може бути незамінним аксесуаром для людей з надмірним потовиділенням. У свою чергу, більше, ніж стандартна ширина ортопедичної подушки, буде оцінена користувачами, які піклуються про максимальний комфорт під час сну або часто змінюють своє положення.

Ви також повинні звернути увагу на спеціальні моделі ортопедичних подушок, призначених для дітей, які з раннього віку повинні прищепити здорові звички, для здоров'я і благополуччя в майбутньому.

Інтернет-магазин ортопедичних подушок і матраців SLEEPY пропонує широкий асортимент моделей, які випробувані часом і задоволеними клієнтами. Ви зможете підібрати варіант для кожного члена сім'ї.

text_st
button_out_of_stock