Пружинний ортопедичний матрац з піною пам'яті Lord Memory

  • 4 773грн.

    5 307грн.
  • На складі
  • Модель: Lord Memory
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Пружинний матрац з піною пам'яті Lord Memory

Пружинний матрац з піною пам'яті Lord Memory від харківського виробника SLEEPY це модель з незалежних пружин в кількості 256 штук на м2.

Крім того, на одній стороні матраца знаходиться високоякісна термопружна піна, а на іншій - пінополіуретан. Пружини різного ступеня жорсткості забезпечують адекватну підтримку окремих частин тіла. Кожна пружина була загорнута в окремий тканинний кишеню, завдяки чому матрац відхиляється тільки в точках тиску.

Товщина матрацного вкладиша становить 23 см.

Пружинний матрац з піною пам'яті Lord Memory має різні ступені жорсткості з двох сторін, що дозволить вам підібрати оптимальний варіант. Матрац середньої жорсткості, що означає, що він є ідеальним вибором для людей вагою від 60 до 80 кг.

Особливості пружинного матраца з піною пам'яті Lord Memory від SLEEPY

Lord Memory від SLEEPY - це пружинний матрац з незалежним пружинним блоком в основі. У його структурі міститься 256 пружин на м², завдяки чому матрац дуже добре пристосовується до форми тіла.

З одного боку використаний шар пінополіуретану. ППУ дуже швидко реагує на кожну зміну сплячого стану і відразу пристосовується до тіла, що підтримує хребет. На іншій стороні матраца був розташований шар піни з ефектом пам'яті Memory Foam. Піна з ефектом пам'яті реагує на температуру тіла, відповідну сплячому. Обидві піни є відмінною підтримкою для тіла. Вони також мають протиалергічні і протигрибкові властивості.

У нашому магазині ви купуєте матрац з чохлом. Ми пропонуємо різні види чохлів на матраци для задоволення індивідуальних потреб наших клієнтів. Ціна чохла включена у вартість матраца. Чохли легко перуться. Для цього його слід зняти з матраца, що полегшує використання вбудованої блискавки.

Загальні
Висота (см) 23
Внутрішній чохол Так
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 120
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Memory, pocket
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

4 773грн. 5 307грн.

Пружинний матрац з піною пам'яті Lord Memory

text_st
button_out_of_stock