Матрац з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY

  • 11 712грн.

    12 340грн.
  • На складі
  • Модель: Lucky Horse
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Латексний матрац з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY

Латексний матрац з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY відрізняється хорошими експлуатаційними властивостями.

Матрац з кінського волоса Lucky Horse від SLEEPY добре відводить вологу. Завдяки цьому він створює середовище, несприятливе для різних типів мікроорганізмів. Щетина коня, з якої виготовлений матрац Lucky Horse від SLEEPY, створює унікальний ортопедичний ефект, додаючи жорсткості всієї конструкції.

Кінський волос - це здоровий і екологічний матеріал, що отримується в основному з гриви або хвоста коня. Матраци цього типу характеризуються високою міцністю і стійкістю до всіх видів деформації і руйнування, а також пружністю і термічними властивостями. Питання вибору такого матраца, безсумнівно, залежить від ваших власних потреб і очікувань.

Особливості латексного матраца з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY

Матрац розділений на 3 зони жорсткості. Більша перфорація використовується в місці найбільшої підтримки, тобто в області стегон. Менша розміщена в ділянці нирок і в місцях, де тиск тіла на матрац менше. Таким чином створюється додатковий комфорт під час сну.

Склад латексного матраца з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY:

  1. Перфорований латекс Clima Duo;
  2. Латексірованний кінський волос;
  3. Трьохзонний латексний блок.

  • Шар латексної піни. Використання цього матеріалу сильно впливає на якість сну і еластичність матраца і знижує його твердість. Використання латексу збільшує циркуляцію повітря всередині матраца завдяки спеціальним каналам. Еластичний матрац краще пристосовується до форми тіла, підтримує його рівномірно, що призводить до кращого, правильного кровообігу.
  • Мат з кінського волоса - має унікальні вентиляційні властивості. Це гігроскопічний матеріал, який поглинає піт, і в той же час обмежує його поглинання всередині матраца, забезпечуючи правильний мікроклімат. Матрац з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY забезпечує безпеку страждаючих алергією - він обмежує зростання бактерій і кліщів. У матрацах мат з кінського волоса додатково зміцнює всю конструкцію. Це матеріал з високою гнучкістю.

Загальні
Висота (см) 20
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

11 712грн. 12 340грн.

Матрац з кінським волосом Lucky Horse від SLEEPY

text_st
button_out_of_stock