Матраци для готелів від Sleepy

Спати як вдома

Надайте гостям готелю комфортний відпочинок на якісних матрацах


Вже більше 10 років наша продукція використовується визнаними готелями, мотелями і пансіонатами, а також центрами відпочинку по всій Україні.

Якість сну є одним з найбільш важливих елементів, які впливають на оцінку об'єкта. Ми знаємо, наскільки важливий комфортний сон для гостей готелю, і це можливо тільки на ортопедичному матраці хорошої якості.

Наш багаторічний досвід, тисячі виконаних замовлень допомагають нам краще зрозуміти потреби наших клієнтів. Це дозволяє адаптувати наші продукти до потреб гостей готелю. Завдяки широкому асортименту матраців і подушок, які виробляє компанія Sleepy, ми гарантуємо, що кожен клієнт вибере відповідну модель, яка буде відповідати вимогам гостей.

Ми пропонуємо продукцію серійного виробництва і виготовляємо матраци під конкретне замовлення, відповідно до індивідуальних вимог замовника. Ми виробляємо матраци будь-яких розмірів з широкого спектру матеріалів.

Sleepy пропонує широкий асортимент ортопедичних матраців для готелей. Зокрема, рекомендуємо:

Ми пропонуємо матраци для готелей серійного виробництва, а також виготовляємо матраци під конкретне замовлення, відповідно до індивідуальних вимог замовника.

У нас є сучасний машинний парк, який гарантує відмінну якість продукції та високу ефективність. Ми постійно впроваджуємо нові технології виробництва, щоб наші замовлення завжди були на найвищому рівні. На кожному етапі ми повністю контролюємо виробничий процес, що гарантує відсутність дефектів в кінцевому продукті, що залишає виробництво.

Матраци для готелів виробляються з перевірених компонентів, національного походження чи від провідних європейських виробників, безпечних для здоров'я і високої якості. Ми виробляємо нашу продукцію з нуля, піклуючись про кожну деталь.

Організуємо доставку з урахуванням конкретного замовлення, кур'єрською доставкою або Новою Поштою. При необхідності ми можемо зробити матраци для готелів оптом за дуже короткий час.

Також спеціалізуємося на своєчасному виробництві за індивідуальними замовленнями різних моделей. Це дозволяє швидко виконати замовлення, що складається з безлічі різних моделей матраців.

Якщо ви шукаєте надійного партнера, який всебічно займається виробництвом, упаковкою і доставкою матраців в ваш готель, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Замовити матраци для готелів

text_st
button_out_of_stock