Матраци та основи для яхт і катерів Sleepy (Сліпі)


Матраци та основи для яхт і катерів Sleepy (Сліпі)

Матраци для яхт і катерів Sleepy (Сліпі) створені для того, щоб забезпечити вам домашній комфорт в морському середовищі, гарантуючи високу якість і практичні деталі, необхідні для використання на плаву. Виготовлені на замовлення матраци для яхт, виробляються на нашому заводі в Харкові, тому ви можете бути впевнені, що вони точно підігнані і оброблені з високою якістю - навіть для ліжок самих незвичайних форм! З нашим методом шаблонізаціі ми можемо надати вам ідеальний матрац без необхідності приходити і відвідувати ваш човен для замірів або платити за дорогі послуги шаблонуваня. Ви можете замовити матрац для катерів і яхт онлайн, а наші менеджери крок за кроком проведуть вас через процес виготовлення.

Ми пропонуємо такі види продукції:

  • Матраци в каюту;
  • Матраци на відкриту палубу;
  • Матраци на ніс;
  • Матраци для яхт;
  • Матраци для катерів;
  • Матраци для човнів.

Якщо Ви є щасливим володарем яхти, катера або невеликий моторного човна, у вас, напевно, виникне потреба в придбанні або заміні матраца. Але, як правило, матраци на судні повинні відповідати ряду інших вимог, ніж звичайні «домашні» матраци:

  1. Щоб цілком і повністю насолодитися відпочинком на яхті, ваш матрац (власне, як і будь-який інший) повинен бути, в першу чергу, комфортним і затишним, і не повинен поступатися за даними характеристикам звичайному спальному матрацу, який у вас дома. Якість вашого сну не має страждати, навіть, якщо у вас проходить відпустка або вихідні в морській подорожі.
  2. На кораблі атмосферні умови зовсім інші, ніж у вас в будинку або квартирі. Підвищена вологість і недостатня циркуляція повітря дуже негативно позначаються на звичайних матрацах і ліжко-системах в цілому. Це призводить до того, що через короткий проміжок часу спальне місце на судні приходить в непридатність і виникає потреба в заміні матраца або всієї ліжка.
  3. Звичайно ж, якість використовуваних матеріалів в матраці повинно бути "на рівні". Ніхто не хоче через кожні два три роки міняти матрац, тільки, тому що він "просів" і на ньому стає незручно не те, що спати, а, навіть, просто лежати читаючи книгу. Тому якісні наповнювачі в матраці ніхто не відміняв. Кожен елемент, від зовнішнього чохла до внутрішньої основи матраца, повинен бути виготовлений з високоякісної сировини з гіпоалергенними, кліматичними та іншими функціями.


Матраци для автобудинків Sleepy (Сліпі)

Вимоги для матраців в будинку на колесах аналогічні вимогам для матраців для яхт і кораблів (хіба що, в будинку на колесах немає проблем з підвищеною вологістю)Автодом або будинок на колесах, в більшості випадків має ще меншими розмірами, ніж яхти і пароплави. Також, у зв'язку з маленьким простором в автобудинку, спальне місце може бути нестандартною, а часом, досить хитромудрої форми, з різноманітними вирізами, вигинами, вставками і т.д.

Незважаючи на все це, Ви, як власник такого будинку на колесах, звичайно ж, хочете, щоб Ваше спальне місце відповідало всім сучасним вимогам і стандартам. Щоб воно було комфортним, якісним і в той же час, займало мінімум простору.

Саме тому в компанії Sleepy (Сліпі) працює ряд фахівців, які вивчають якість сну на кораблі, яхті або в будинку на колесах. Ми маємо виробничу і технологічну можливість виготовити для Вашого судна або автобудинку найскладніші матраци за найвищими світовими стандартами.

Замовити матраци для яхт

text_st
button_out_of_stock