Матраци з пінополіуретану: основні властивості

24.06.2019

Матраци з пінополіуретану: основні властивості

Пінополіуретан - це матеріал з комірчастою структурою і високим відсотковим вмістом повітря, який використовується в багатьох областях, включаючи виробництво матраців.

Сьогодні виробництво поліуретану є консолідованим процесом, який забезпечує нам безпечні, високоякісні і повністю екологічні продукти.


Факти в двох словах ...

У 1937 році вперше в лабораторії поліуретанова піна була реалізована професором Отто Байєром. Цей інноваційний матеріал домігся великих успіхів, і сьогодні він використовується в різних секторах: обробка, взуття, будівництво (завдяки своїм ізоляційним властивостям), а також в автомобільній промисловості.

Пінополіуретан характеризується винятковою м'якістю, еластичністю і надзвичайної проникністю для повітря і вологи. З цієї причини він використовується у виробництві матраців і подушок.

Як виготовляється пінополіуретан?

Процес реалізації відбувається в закритому тунелі, де тиск і вакуум безперервно регулюються для отримання спіненого матеріалу.

Завдяки широкому використанню води під час виробництва, пінополіуретан повністю екологічний і придатний для вторинної переробки.

Уздовж тунелю відбувається реакція полімеризації, яка перетворює піну в готові блоки, потім обробляється і викарбовується.

7 найважливіших характеристик пінополіуретану

Якщо ви плануєте купити пінополіуретановий матрац, то вам слід знати його 7 основних характеристик:

  • Щільність;
  • Повітропроникність;
  • Міцність на стискання;
  • Екологічність;
  • Межа міцності на розтяг;
  • Компресійні властивості;
  • Гнучкість.
Дізнайтеся більше, відвідайте сайт або зайдіть в наш магазин ортопедичних матраців в Харкові!

Купуйте зараз ваш новий пінополіуретановий матрац!

text_st
button_out_of_stock