Латексний матрац Megal Biolatex

  • 14 093грн.

  • На складі
  • Модель: Megal
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Латексний матрац Megal Biolatex

Латексний матрац Megal Biolatex - це модель харківського виробника ортопедичних матраців SLEEPY, повністю виготовлена з натурального латексу.

Матрац розділений на 7 зон комфорту. Він має виражений ортопедичний ефект і підвищеною комфортністю.

Латексний матрац Megal Biolatex - це модель середньої жорсткості, рекомендується для людей вагою до 110 кг. Він має широкий діапазон по ваговому навантаженню.

Комбінація зон різної твердості допомагає матрацу максимально точно приймати форми тіла сплячого, забезпечуючи найкращий ортопедичний і анатомічний ефект.

Як додаткову опцію ви можете замовити ефект зима/літо. Матрац буде оснащений натуральною бавовною з одного боку і натуральною вовною - з іншого.

У стандартній комплектації матрац оснащений трикотажним чохлом з Aloe Vera.

Матрац Megal Biolatex з натурального латексу є продуктом найвищої якості, особливо рекомендується для алергіків і астматиків. Завдяки використанню в процесі виробництва тільки натурального латексу цей продукт має протигрибкові і протиалергічні властивості, і в ньому не утворюються грибки і цвіль.

Латекс, як матеріал, який використовується на типових ортопедичних матрацах, є ідеальною опорою для хребта - він ідеально адаптується до форми тіла. Megal Biolatex має відмінну міцність і еластичність.

Матрац рекомендується для пар - він не передає вібрації, і ви не відчуваєте рухи іншої людини на матраці.

Загальні
Висота (см) 19
Внутрішній чохол Так
Жорсткість Середньої жорсткості
Зйомний чохол Так
Зони комфорта 7
Нагрузка 110
Серія Biolatex
Щільність ядра 60

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті

14 093грн. *Цена за мин. размер

Латексний матрац Megal Biolatex

text_st
button_out_of_stock