Тонкий матрац піна пам'яті Memory Lite

  • 2 160грн.

    2 370грн.
  • *Цена за размер 80х200см
  • На складі
  • Модель: Memory Lite
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Тонкий матрац піна пам'яті Memory Lite

Тонкий матрац піна пам'яті Memory Lite - модель з ортопедичними властивостями від харківського виробника SLEEPY.

Наповнювач тонкого матраца складається з піни пам'яті. Матеріал Memory Foam забезпечує стабільність всієї конструкції і забезпечує рівномірний розподіл тиску на підкладку по всій поверхні. Також вона відповідає за правильну підтримку хребта.

Тонкий матрац піна пам'яті Memory Lite створює правильне розслаблення м'язів і їх повне відновлення під час відпочинку. Все наповнення повітряне, завдяки чому пилові кліщі не осідають в ньому.

Ця сировина характеризується високою міцністю і дуже хорошою проникністю. Циркуляція повітря між внутрішньою частиною матраца і навколишнім середовищем запобігає накопиченню вологи, затримку пилу і розвиток цвілі і грибків. Крім того, матеріал безпечний навіть для дітей.

Високоеластична піна дозволяє матрацу пристосовуватися до ваги і форми тіла, забезпечуючи максимальний комфорт.

Зовнішній шар матраца є знімний чохол. Матеріал можна прати при 40 градусах Цельсія, що допомагає підтримувати матрац в постійній чистоті. Загальна висота: 5 см.

Загальні
Висота (см) 5
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

2 160грн. 2 370грн.

Тонкий матрац піна пам'яті Memory Lite

text_st
button_out_of_stock