Нові технології у виробництві матраців

30.05.2019

Як робити якісні, відповідні часу матраци - забезпечують найвищий рівень комфорту? Дотримуючись три основоположних правила компанії Сліппі - це технології, матеріали, техпроцес у виробництві матраців. Ці ж речі несе в собі виставка Інтеркомплект, яка проходить в Кельн Мессе.

 

Виставка Інтеркомплект в Кельн Мессе

Представники Сліппі і в 2019 році, провели повний моніторинг нових матеріалів, устаткування і способів у виробництві матраців і подушок.

Матеріали та обладнання для виробництва ортопедичних подушок та матраців

Інтецум обов'язковий захід для актуальних виробників меблів і матраців. Відвідуючи її, можна зустріти як представників Лідерів ринку матрацобудування, так і поспілкуватися з менеджерами компаній постачальників, а дане живе професійне спілкування дає можливість вловити тенденції матрацного сектора ринку на сьогодні.

Для того щоб залишатися в тренді, тм Сліппі відвідує всі основні виставки світу в Італії, Німеччині, Туреччині та США. Нас запрошують на заводи з виробництва сировини для матраців (завод латексу, дроту і пружин, настилів, тканин ...)

Латекс, пружини, тканини для ортопедичних матраців

Колеги і партнери запрошують нас на свої матрацні виробництва - що дає нам безцінну інформацію, яка втілюється в продукції Сліппі.

Продукція тм Сліппі є бутікової, елітної, справжньою, і не ставить за мету виробляти неякісну продукцію, яка завдає шкоди навколишньому середовищу. Зараз ми ведемо тестування наших нових моделей матраців ГрінСліппі, які повністю повторно переробляються і переплавляються.

text_st
button_out_of_stock