Ортопедичні матраци для готелів - як вибрати?

13.09.2018

Матраци для готелів - основні критерії вибору

Конкурс на завоювання лояльності клієнтів, обіцяючи їм кращий відпочинок в нічний час, означає, що використання матраців і подушок середньої якості не може задовольнити споживачів. Щоб залишитися попереду, готелі розгортають повномасштабні компанії щодо поліпшення сну.

Дослідження, проведене Німецьким інститутом Фраунгофера, розробило важливі підказки для власників і менеджерів готелів, які підвищують задоволеність клієнтів. Найважливішим у цій сфері є матрац в номері. Дані були надані шляхом опитування гостей готелю. 98% людей підтвердили, що їх першим пріоритетом був комфортний матрац, але, на жаль, тільки 35% з них сказали, що їм сподобалися матраци, які їм пропонували в готелях.

Інша німецька організація, а саме AGR, проводить дослідження і кампанії з приводу болю в попереку і спині. Це AGR надає готелі, які відповідають певним критеріям якості ортопедичних матраців, подушок. AGR підкреслила, що готельна індустрія була досить щедра на такі об'єкти, як телебачення, продукти харчування і напої, але не настільки щедрим або свідомим щодо матраців та постільних речей.


Що потрібно клієнтові готелів?

Клієнти хочуть більш комфортного сну в готельних номерах, ніж зазвичай у себе вдома. Розкішні і високоякісні постільні приналежності, ортопедичні матраци та подушки гарантують, що вони отримають задоволення від сну. Розкішні ліжка готелю відрізняються великими розмірами, спеціально розробленими ортопедичними матрацами від відомих виробників постільної білизни виключно для готелів.

Основна мета готелю - порадувати клієнта у всіх областях. Залежно від потреб номера готелю матраци варіюються за розміром:

 • Одномісні;
 • Двомісні;
 • Дитячі;
 • По індивідуальними розмірами.
Ортопедичні матраци також відрізняються якістю, таким як:

 • Середня;
 • Висока;
 • Люкс.
Зручне ліжко є невід'ємною частиною повного комфорту номерів в готелях.

При виборі розкішних ліжок і зручних матраців менеджери готелю зазвичай враховують критерії, при яких гості відчувають себе більш комфортно. Оскільки якісні ортопедичні матраци поглинають піт в літні місяці, ви будете відчувати додатковий комфорт. Також розподіл навантаження по матрацу, різні ступені жорсткості і кілька зон комфорту. Ще одна хороша особливість ортопедичних матраців - ергономічність і зручність для хребта.

Ідеальний матрац для готелю

Для того, щоб визначити ідеальний матрац для готелю є безліч критеріїв, але ми виділимо основні:

 • Матрац повинен підходити для будь-якого віку;
 • Забезпечувати тривале використання;
 • Забезпечувати максимальну гігієну;
 • Забезпечувати максимальний комфорт;
 • Бути економічним.
Є велика кількість виробників ортопедичних матраців, які обслуговують велику кількість готелів і готельних номерів. Цей факт породжує велику конкуренцію. Але тільки матраци від виробника SLEEPY мають всі необхідні якості, щоб забезпечити відвідувачам вашого готелю комфортний сон.

text_st
button_out_of_stock