Ортопедична основа SLEEPY на ламелях

4 190грн. *Цена за мин. размер

Каркас ламелевий посилений Sultan

Каркас ламелевий посилений SultanКаркас металевий посилений з квадратної труби 40х40 мм з парними ла..
Загальні
Серія: Gold
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Купити ортопедичну основа під матрац

Рама або ортопедична основа SLEEPY забезпечує стабільну опору для матраца і сприяє належній вентиляції, що продовжує термін його служби. Тому ортопедична основа має бути зроблена з планок - ламелей, які досить гнучкі, щоб не викликати деформацію матраца, і в той же час, завдяки відповідним відстаням, забезпечувати належну циркуляцію повітря.

Деякі бачать основу тільки один раз - при купівлі. Хоча основний дизайн меблів, на якій ми спимо, не дуже складний, ми часто недооцінюємо роль ортопедичної основи, і це велика помилка. На перший погляд вона виглядає непримітним, як симетричний зв'язок планок. Однак ці планки з дерева відповідають за якість нашого сну і є основною ланкою між каркасом ліжка і матрацом. Основне завдання основи для матраца - амортизація.

Ортопедична основа - простота або розкіш

При виборі основи ви можете вибрати базовий продукт, і це не означає, що ви зосередилися на мінімалізмі. Деяким людям просто не потрібні додаткові зручності, тому що вони відчувають себе краще, коли сплять на класичній рамі.

Проте, є інші ортопедичні підстави, які крім ламелей також оснащені центральною смугою для посилення, а також регулюванням твердості в середній частині. Це рішення, яке слід брати до уваги, якщо у вас проблеми зі стегнами або попереком.

Основа під матрац SLEEPY - як вибрати

Основа під ортопедичний матрац має бути міцною і довговічною, забезпечувати комфортний сон і підтримку матраца. Розмір вибирайте в залежності від розміру матраца.Посилений каркас ортопедичної основи SLEEPY здатний прослужити багато років, забезпечуючи повноцінний відпочинок.

Ортопедичні основи допоможуть повною мірою відчути всі переваги купленого матраца. Такий ефект неможливо отримати, використовуючи звичайне ліжко.

Купити ортопедичну основа під матрац ви можете на нашому сайті. Ми можемо виготовити основу будь-якого розміру, який вас цікавить.


text_st
button_out_of_stock