Купити ортопедичні подушки SLEEPY (СЛІПІ) в інтернет-магазині

-30%

1 680грн. 3 174грн. *Цена за мин. размер

Ортопедична подушка Orto Ergonomico

Ортопедична подушка з масажним ефектом Orto ErgonomicoОртопедична подушка від українського виробника..
-45%

864грн. 2 074грн. *Цена за мин. размер

Ортопедична подушка Wave Sleepy

Ортопедична подушка Wave SleepyУнікальна ортопедична подушка у формі хвилі від українського виробник..
Загальні
Серія: Compromise

1 270грн. *Цена за мин. размер

Ортопедична подушка дитяча Baby

Дитяча ортопедична подушка BabyОртопедична подушка для дітей Baby від виробника Sleepy.Важливо піклу..
Загальні
Серія: Gold
-45%

992грн. 2 328грн. *Цена за мин. размер

Подушка Comfort

Ортопедична подушка з пам'яттю ComfortОртопедична подушка з пам'яттю Comfort від українського бренду..
Загальні
Серія: Compromise
-40%

1 760грн. 3 301грн. *Цена за мин. размер

Подушка Standart

Подушка ортопедична StandartЦе високоякісна подушка ортопедична, виготовлена з сучасної термопружної..
Загальні
Серія: Gold
-30%

2 438грн. 4 613грн. *Цена за мин. размер

Подушка Standart Gel

Подушка Standart Gel..
-30%

1 680грн. 3 174грн. *Цена за мин. размер

Подушка Standart Small

Подушка Standart Small..
-30%

1 760грн. 3 301грн. *Цена за мин. размер

Подушка анатомічна Ergonomico

Анатомічна подушка ErgonomicoОртопедична подушка від виробника Sleepy з термопружної піни з ефектом ..
Загальні
Серія: Gold
-40%

1 248грн. 2 328грн. *Цена за мин. размер

Подушка ортопедична з ефектом пам'яті Collo

Подушка з піни пам'яті ColloОртопедична подушка з блоку піни пам'яті (в'язкопружна піна, Memory Foam..
Загальні
Серія: Gold
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Купити ортопедичні подушки SLEEPY (СЛІПІ) для сну

Ортопедична подушка SLEEPY (СЛІПІ) - це продукт, який використовується для запобігання, зняття протікання захворювань і полегшення або компенсації наслідків травм хребта шляхом забезпечення правильного позиціонування під час сну. Ортопедичні подушки завдяки використанню термоформованної піни пам'яті і ергономічному профілю гарантують правильне положення хребта, запобігають ранковим судомам і розвитку мікроорганізмів або алергенів.

Як працюють ортопедичні подушки SLEEPY (СЛІПІ)

Хребет піддається величезним навантаженням, пов'язаним з сидячим способом життя, відсутністю фізичних вправ. Кілька годин сну часто є єдиним шансом полегшити навантаження і відпочити. Однак сон на звичайних подушках не забезпечує оптимальної підтримки хребта і підтримки правильного положення, що, в свою чергу, може викликати почуття нестачі сну і втоми, напруження м'язів шиї і болю в спині. У цьому випадку варто купити ортопедичні подушки SLEEPY для сну.

Такі ортопедичні подушки для шийного відділу хребта з ергономічною контурною формою зроблені з піни, яка забезпечує міцну опору. Їх завдання - забезпечити природне анатомічне положення хребта під час сну і його полегшення і розслаблення параспінальних м'язів. В результаті вони зменшують біль в спині і голові, скутість і сильну напруга м'язів шиї і плечей і запобігають їх в майбутньому. Вони забезпечують комфорт під час сну і розслаблення, а також покращують самопочуття протягом дня.

Як вибрати ортопедичні подушки SLEEPY (СЛІПІ)

Вони рекомендуються майже без обмежень, як елемент профілактики, який підтримує захист від хвороб хребта і реабілітацію людей, які страждають від хвороб хребта. Проте, дуже важливо вибрати відповідну подушку для ваших індивідуальних потреб. Особливо важливий вибір правильного розміру і матеріалу, з якого вона виготовлена (наприклад, більш тверда поліуретанова піна або м'якша в'язкопружна піна).

Положення, зазвичай прийняте людиною під час сну, також має значення. Ортопедичні подушки SLEEPY для сну на одній стороні зазвичай оснащені більш високим краєм, ефективно заповнюючи простір між шиєю і плечем. Подушки для сну на спині характеризуються більш м'яким профілем з менш рішучою формою. Однак часто інноваційні рішення виробників ортопедичних подушок дозволяють ефективно використовувати їх незалежно від положення сну.

Ортопедичні подушки SLEEPY (СЛІПІ) з піною пам'яті (memory foam)

Крім класичних ортопедичних подушок з еластичної піни, подушки з піни пам'яті стають все більш популярними. Це один з видів пінополіуретану, також відомий як в'язкопружна піна. Вона характеризується надзвичайно високою щільністю і високим ступенем розширення, завдяки чому є надзвичайно міцною, не деформується, а також легко повертається у вихідну форму після зменшення тиску.

Піна пам'яті також є термопружною піною, яка реагує на температуру тіла і прекрасно адаптується до неї, що забезпечує ідеальну підгонку для кожної людини і допускає використання подушок пам'яті навіть людьми з високою чутливістю голови, обличчя та шиї. Подушки пам'яті рівномірно розподіляють тиск, захищаючи від неприємного і іноді болючого відчуття.

Правильно підібрана подушка з піною пам'яті (memory foam) також є відмінним способом провести більш міцний сон і позбутися від болю в спині і м'язової напруги. Як і інші ортопедичні подушки, вона оптимально підтримує шийний сегмент і допомагає досягти правильного положення хребта під час сну.

Ортопедичні подушки з піни пам'яті - кращий вибір для тих, хто шукає тривалі і ефективні рішення для розслабляючого, комфортного, але також здорового відпочинку і, отже, кращого настрою щодня. Вони рекомендуються для людей, що страждають на алергію через їх високу стійкість до грибків і плісняви, а також легкої гігієни і прання.

Купити або замовити ортопедичні подушки, ви можете в нашому інтернет-магазині. Якщо вам потрібна детальна консультація при виборі, наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант.


text_st
button_out_of_stock