Пінний чи латексний матрас? Який обрати?

21.03.2019

Піна або латекс? Вибираємо матрац

Краще не економити на матраці. Правильно підібраний ортопедичний матрац забезпечує комфорт відпочинку і здоровий сон. Погляньте на найактуальніші пропозиції.

Пінний або латексний матрац? Обидва матеріали мають як переваги, так і недоліки, вибір всупереч зовнішньому вигляду не такий простий. Набагато простіше прийняти рішення, якщо ви розумієте властивості обох наповнювачів і, що більш важливо, свої потреби.

Ортопедичний матрац з натурального латексу

Латексні матраци виготовляються з латексних блоків, які виходять з комбінації натурального каучуку з каучукового дерева з синтетичним латексом. Вони характеризуються високою гнучкістю, завдяки якій вони добре підтримують хребет. Крім того, латексний матрац «дихає». Це забезпечує пориста структура латексу і велика кількість вентиляційних каналів.

Латекс поглинає піт і вологу, які переважають в навколишньому середовищі, і володіє протигрибковими властивостями. Це означає, що його можна успішно використовувати в спальні дітей, літніх людей, людей, що борються з болями в спині, а також всіх тих, хто хоче подбати про стан свого хребта в рамках профілактики.

Однак не можна заперечувати, що латекс має недоліки. Через те, що вони показують хорошу теплоізоляцію, латексні матраци не підходять для людей, які сильно пітніють. З іншого боку, латексні матраци не потрібно перевертати і їх можна піддавати дезінфекції паром.

Ідеальна підтримка матраців з піною пам'яті

Наповнювачі з піни пам'яті можуть бути виготовлені з високотехнологічної та термопластичної піни. Термопластична піна не тільки «реагує» на вагу тіла (вона згинається під його впливом), але також і на температуру (вона стає м'якшою через тепло тіла). Ці специфічні властивості допомагають матрацу ідеально пристосовуватися до вигинів хребта і оптимально підтримують тіло в лежачому положенні.

Однак високоеластичні вставки враховують фізіологічну форму хребта. Вони забезпечують сильну підтримку особливо поперекової частини і ніжну підтримку клубової і плечових частин. Завдяки цьому ми не відчуваємо надмірного тиску, що призводить до дискомфорту і змушує нас постійно міняти положення під час відпочинку.

Що стосується піноматеріалів, то в сегменті виробництва матраців використовуються технології, які виробники визначають як «космічні». Для виробництва термоеластичних поролонових матраців використовується піна «Visco», також відома як «піна з ефектом пам'яті». Піна була розроблена в середині 1970-х років для цілей НАСА для усунення несприятливих наслідків тривалого сидіння або лежання в обмеженому просторі і для поглинання енергії під час зльоту.

Ці матраци особливо рекомендуються для людей, що мають проблеми з хребтом, серцево-судинною системою і при профілактиці пролежнів. Нещодавно також була виготовлена термоеластична піна Viscogreen, яка також реагує на тепло тіла, але трохи по-іншому. Це досить помітно в прохолодному середовищі. Якщо зимовим вечором приміщення перед сном охолоджується, у вас може скластися враження, що поверхня дуже тверда. Однак з кожною миттю тепло тіла починає проникати в матрац, піна починає здаватися і пом'якшуватися. На відміну від всіх інших типів матраців, цей процес не є негайним, а поширюється з плином часу. В результаті матрац буквально «формується під сплячу людину».

Основним недоліком пінних матраців є їх висока ціна (високоеластична піна). Для людей, які не хочуть витрачати великі суми на матраци, виробники рекомендують матраци зі звичайної піни поліуретан. Такі матраци можна купити недорого.

У нашому асортименті ортопедичних матраців ви знайдете відповідний для вас варіант, а наші консультанти допоможуть визначитися з вибором.

text_st
button_out_of_stock