Переваги та недоліки латексного матраца

21.03.2019

Які переваги та недоліки латексного матраца?

Латексні матраци з'явилися на ринку порівняно недавно, але незабаром стали користуватися великою популярністю серед покупців і стали цілком конкурентоспроможними для традиційних пружинних матраців.

Найдорожчі моделі зроблені майже повністю з натурального каучуку, дешевші моделі мають суміш натурального і синтетичного каучуку. Незалежно від типу використовуваного матеріалу, латексні матраци мають багато переваг, які впливають на їх привабливість.

Переваги латексного матраца

Основною перевагою є їх гіпоалергенність. Латекс - це матеріал, який не вбирає вологу або пил, тому він стійкий до бактерій, цвілі і грибків. З цієї причини матраци з нього рекомендуються людям, що страждають екземою, алергією і респіраторними захворюваннями.

Додатковою перевагою латексних матраців є їх відмінна стійкість до деформації. Навіть продукти , що інтенсивно використовуються, завжди повертаються до своєї первісної форми.

Виробники латексних матраців, підкреслюють їх благотворний вплив на хребет. Вони забезпечують відмінну підтримку хребців, даючи приємне відчуття м'якості, значно покращуючи комфорт і якість сну.

Важливою перевагою латексу є його повітропроникність. Незважаючи на те, що його зовнішній вигляд нагадує гуму, він виконаний з безлічі бульбашок і каналів, що дозволяють вільно текти повітрю.

Недоліки латексних матраців

Що стосується дефектів латексних матраців, то найважливішим є вага. При покупці продуктів такого типу слід враховувати, що вони будуть набагато важче пружинних.

Бар'єром, що перешкоджає покупці таких матраців, також може бути ціна, яка все ще залишається відносно високою. Зокрема, моделі з натурального каучуку, який отримують тільки з певної частини Азії, коштують дорого. Матраци з синтетичного каучуку будуть дешевше, відповідно, але їх якість поступається натуральним матеріалам.

Фабрика матраців SLEEPY пропонує великий вибір латексних матраців. Серія BIOLATEX включає різні моделі латексних матраців з натуральних матеріалів. Для досягнення додаткових властивостей, ми використовуємо додаткові вставки з кокоса, піни пам'яті, кінського волоса і пінополіуретану.

Ви зможете купити латексний матрац з необхідними властивостями за доступною ціною, і бути впевненими в його якості.

text_st
button_out_of_stock