Безпружинний ортопедичний матрац Profillo SLEEPY

  • 8 468грн.

  • На складі
  • Модель: Profillo
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Безпружинний ортопедичний матрац Profillo SLEEPY

Безпружинний матрац Profillo з серії Compromise від виробника Sleppy.

Особливістю безпружинного матраца є його наповнювач. Він виготовлений з комбінації матеріалів: цільнолитого блоку ППУ Fargoflex і піни пам'яті Memory Foam. Такий підбір матеріалів забезпечує основні ортопедичні властивості матраца.

  • Пенополиуритан високої щільності 2842 і еластичності створює умови для комфортного сну і підтримки хребта сплячого. Він має тривалий термін експлуатації і є основною частиною матраца.
  • Блок з піни пам'яті Memory Foam - унікальний еластичний і термочутливий матеріал. Він забезпечує рівномірний розподіл тиску на все тіло. Також підтримує хребет у фізіологічно правильному положенні.
Завдяки такій комбінації матеріалів безпружинного матраца внутрішні органи і судини не відчувають дискомфорту і не передавлюються.

Матрац Profillo SLEEPY має різні сторони жорсткості і витримує навантаження до 100 кг. Висота матрасу – 19 см.

Також особливістю моделі є наявність знімного чохла з стрейчевої трикотажної тканини на змійці. Змійка розстібається по всьому периметру, що полегшує прання чохла. Також матрац оснащений бавовняним внутрішнім чохлом.

Загальні
Висота (см) 19
Внутрішній чохол Ні
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал ППУ, memory
Нагрузка 140
Серія Compromise

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті

8 468грн. *Цена за мин. размер

Безпружинний матрац Profillo

text_st
button_out_of_stock