Кокосовий ортопедичний матрац Rich SLEEPY

  • 9 546грн.

    10 174грн.
  • На складі
  • Модель: Rich
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Матрац кокосовий ортопедичний Rich SLEEPY

Унікальна, екологічна та природна модель ортопедичного матраца - матрац кокосовий Rich від харківського виробника SLEEPY.

Модель повністю складається з шарів кокосового волокна і латексу, що чергуються, без пружин. Висота матраца - 19 см. Матрац має високу зносостійкість і є жорстким. Допустиме навантаження на одне спальне місце - 120 кг.

Латексоване кокосове волокно служить в ортопедичних матрацах для додання жорсткості і міцності. Але в цій моделі воно також виконує основну ортопедичну функцію. Кокосове волокно забезпечує необхідну підтримку в тих місцях, в яких вона необхідна. Тим самим створюючи ортопедичні зони в залежності від тіла свого власника.

Натуральний латекс використовується для того, щоб надати матрацу пластичності і пружності. Таким чином досягається комфорт в місцях найменшого тиску. Хороша вентиляція досягається завдяки перфорації самого матеріалу. Латекс відмінно витримує навантаження і легко повертає свою первинну форму.

Кліматізаціонним матеріалом в кокосовому матраці Rich від SLEEPY служить бавовняно-шерстяний настил, товщиною 2 см. Цей матеріал є гіппоалергенним, гігроскопічним і забезпечує повноцінну вентиляцію матраців.

Склад матраца кокосового Rich SLEEPY:

  • 3 шари латексу, висотою по 3 см, щільністю по 65 кг;
  • 3 шари кокоса по 3 см, щільністю 1000 - 1200 кг;
  • Натуральний бавовни-шерстяний настил.
Всі верстви скріплюються натуральним клеєм на водяній основі. Він не має запаху і не містить палаючих розчинників, повністю безпечний.

Купити кокосовий матрац Rich від харківського виробника SLEEPY можна в стандартних розмірах, представлених на сайті. Також можливе виготовлення матраців на замовлення індивідуального розміру протягом 3-5 робочих днів.

Загальні
Висота (см) 19
Внутрішній чохол Так
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 120
Жорсткість Жорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Латекс, кокос
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

9 546грн. 10 174грн.

Кокосовий ортопедичний матрац Rich SLEEPY

text_st
button_out_of_stock