Тонкий ортопедичний матрац Ruteniya Gold

  • 6 052грн.

  • На складі
  • Модель: Ruteniya Gold
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Тонкий ортопедичний матрац Ruteniya Gold

Тонкий ортопедичний матрац Ruteniya Gold - це модель від SLEEPY з ортопедичними, антіперспірантними і антиалергічними властивостями.

Його вклад зроблений з латексної піни, покритої з одного боку латексованим кокосовим матом. Кокосовий мат збільшує жорсткість матраца, зміцнює його і забезпечує правильну ціркуляцію повітря. Кокосові волокна поглинають піт і вологу з поверхні.

Латекс стійкий до бактерій і з часом не деформується. Його неоднорідна структура допомагає відводити надлишкове тепло за межі матраца і запобігає перегріванню тіла.

Тонкий ортопедичний матрац Ruteniya Gold володіє точковою еластичністю, пристосовується до тіла і забезпечує належну підтримку. Наматрацник знімається і забезпечує належну гігієну, так як його можна прати.

Ця модель тонкого ортопедичного матраца двостороння. Матрац середньої жорсткості. Найкраще працює в поєднанні з прямими основами або як доповнення на диван для додання ортопедичних властивостей.

Загальні
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

6 052грн. *Цена за мин. размер

Тонкий ортопедичний матрац Ruteniya Gold

text_st
button_out_of_stock