Тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux

  • 5 526грн.

  • На складі
  • Модель: Ruteniya Lux
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux

Тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux - це пропозиція від SLEEPY для людей, які очікують більшої твердості, ніж від латексних моделей.

Модель була побудована з двох блоків натурального латексу. Між ними поміщений шар кокоса висотою 2 см, який додає жорсткість вкладиша і надає йому відповідну твердість.

Тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux має шар з бавовни з двох сторін.

Різні моделі латексних матраців можуть здатися дуже схожими з точки зору продуктивності. Тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux виділяється в цьому відношенні, використанням спіненого кокосового мату високої щільності, який зміцнює матрац і забезпечує дуже хорошу циркуляцію повітря.

Латексні блоки використовуються з обох сторін. Завдяки цьому матрац пристосовується до тіла, але в той же час забезпечує дуже стабільну і сильну підтримку хребта.

Це одна з кращих дихаючих латексних моделей, доступних на ринку.

Якщо ви хочете скористатися латексними матрацами, але боїтеся надмірної м'якості такої моделі, тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux - відмінне рішення.

Загальні
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

5 526грн.

Тонкий матрац латекс-кокос Ruteniya Lux

text_st
button_out_of_stock