• -10%

Латексний матрац з кінським волосом Sleepy Horse

  • 11 392грн.

    16 759грн.
  • На складі
  • Модель: Sleepy Horse
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Латексний матрац з кінським волосом Sleepy Horse

Латексний матрац з кінським волосом Sleepy Horse - це ідеальний ортопедичний матрац для людей із захворюваннями хребта і з потребою в жорсткій основі.

Склад латексного матраца з кінським волосом Sleepy Horse

Латекс забезпечує дуже хорошу «повітропроникність» матраца і високу гігієну сну. Виготовлений з натурального латексу і стійкий до деформацій в результаті експлуатації.

Латексний матрац з кінським волосом Sleepy Horse має 5 зон комфорту. Реагує тільки в зонах тиску.

Крім того, модель Sleepy Horse має шар з кінського волоса, який забезпечує міцну опору для тіла. Натуральні волокна відводять вологу від поверхні і блокують зростання грибків. Мат не перешкоджає обміну повітря.

Кінський волос цінують за його теплові властивості. Він прекрасно регулює температуру на поверхні шкіри, тим самим підвищуючи комфорт сну. Крім того, кінський волос дуже гнучкий і надзвичайно міцний, що покращує термін служби матраца. Він широко використовується у всіх типах ортопедичних матраців.

Прошарок з натуральної бавовни покращує гігроскопічні властивості матраца і створює додатковий комфорт для сплячого.

Латексний матрац з кінським волосом Sleepy Horse доступний в високоякісних чохлах на вибір. Матрац відноситься до категорії жорстких і повинен використовуватися людьми з вагою не більше 120 кг або болями в спині.

Висота: 19 см.

Загальні
Висота (см) 19
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті

11 392грн. 16 759грн. *Цена за мин. размер

Латексний матрац з кінським волосом Sleepy Horse

text_st
button_out_of_stock