Тонкий матрац на диван Solid Topper 4

  • 4 994грн.

  • На складі
  • Модель: Solid Topper 4
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Тонкий матрац на диван Solid Topper 4

Ортопедичні матраци SLEEPY серії BIOLATEX виготовлені з високоякісних матеріалів, безпечних для здоров'я.

Компанія SLEEPY в своїй колекції тонких матраців на диван має матрац Solid Topper 4. Він був створений з латексного піноблоку високої щільності - 60 кг / м3 з натурального латексу. В результаті він оптимальний для дітей і дорослих, середньої жорсткості і стійкий до деформації.

Латексна піна має висоту 4 см і стабільно підтримує хребет, одночасно пристосовуючись до форми тіла. Його точкова еластичність змушує важкі частини тіла занурюватися в структуру латексу, а більш легкі лише м'яко спираються на нього. Це забезпечує високий комфорт сну і позбавляє від необхідності міняти положення під час відпочинку, наприклад, через оніміння кінцівок.

Латекс відомий своїми антибактеріальними властивостями, а його постійна свіжість забезпечується спеціальними вентиляційними каналами. Повітропроникність на високому рівні запобігає перегріванню тіла.

Тонкий матрац на диван завжди має суху поверхню, тому що з нього відразу віддаляється волога. Час від часу його можна перевернути, завдяки чому запобігається деформація.

Тонкий матрац на диван Solid Topper 4 гігієнічний і оснащений чохлом на змійці. Він не дає усадки і не розтягується.

Тонкий матрац на диван Solid Topper 4 забезпечує можливість комфортного сну в умовах відсутності грибків, пилку і інших алергенів. Особливо рекомендується для людей, які схильні до ризику алергічних реакцій.

Загальні
Висота (см) 5
Серія Biolatex

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

4 994грн. *Цена за мин. размер

Тонкий матрац на диван Solid Topper 4

text_st
button_out_of_stock