Жорсткий пружинний матрац Spinoza

  • 6 217грн.

    6 908грн.
  • На складі
  • Модель: Spinoza
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Жорсткий пружинний матрац Spinoza

Жорсткий пружинний матрац Spinoza від SLEEPY є ідеальною пропозицією для людей з масою тіла до 120 кг, які вважають за краще тверде місце для відпочинку.

Жорсткий пружинний матрац Spinoza рекомендується для людей з проблемами хребта, які, згідно з ортопедичним рекомендаціям, повинні спати на такій поверхні.

Конструкція жорсткого пружинного матраца Spinoza від SLEEPY

Конструкція моделі складається з незалежних пружин, покритих 2-сантиметровими кокосовими матами. Вони являють собою жорстку опору тіла, виключаючи небажані просідання.

У пружинному блоці (що містить 560 пружин / м2) кожна деталь загорнута в окрему кишеню, щоб вони не заважали роботі одна одный і були належним чином ізольовані. Пружини розділені на різні зони жорсткості, які допомагають правильно підтримувати тіло сплячого.

Кокосовий мат надає жорсткому пружинному матрацу Spinoza високу твердість. Це натуральна сировина є повітряною і поглинає вологу з навколишнього середовища. Також він захищає від розмноження бактерій і появи грибів або цвілі.

Матрац має однакові шари з обох сторін, тому його можна регулярно перевертати. Це допоможе зберегти властивості матраца надовго.

Для жорсткого пружинного матраца Spinoza можна вибрати один з безлічі чохлів. Загальна висота матраца і чохла становить близько 19 см.

Матрац не варто згинати, тому найкраще його поєднувати з прямою основою.

Загальні
Висота (см) 19
Внутрішній чохол Так
Допустиме навантаження (кг/1 с.м.) 120
Жорсткість Жорсткий
Зйомний чохол Так
Матеріал Кокос, pocket
Серія Gold

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Переглянуті

6 217грн. 6 908грн.

Жорсткий пружинний матрац Spinoza

text_st
button_out_of_stock