Прання чохлів та ортопедичних матраців


Прання чохлів та матраців

Для підтримки чистоти чохла вашого ортопедичного матраца, наматрасника і підматрацника, необхідно регулярно проводити прання і очищення спального приладдя. Під час використання чохли накопичують пил і вологу - а це добре середовище для розвитку мікроорганізмів і кліщів. Також можливе забруднення поверхні матраса, поява плям, які важко виводяться.

Фірмовий магазин SLEEPY маркет - здійснює хімчистку матраців, прання чохлів матраців і подушок.

Пропонуємо знімних (підмінити) запасні чохли для матраців і подушок.

Ми рекомендуємо 2 рази в рік при зміні сезону з холодного на теплий проводити прання матрацних чохлів - у чому ми з радістю вам допоможемо !

Оскільки наші матраци виготовляються з урахуванням нормальної гігієни сну вони мають рознімною змійкою, знімним чохлом і розраховані на 7-14 циклів прання!

Також просимо врахувати - ми надаємо післягарантійне обслуговування наших виробів, дрібний і великий ремонт удосконалення матрацних виробів за допомогою аксесуарів.

Чохли, матраци, подушки та інші спальні аксесуари, потребують постійного догляду для підтримки чистоти. Наша компанія пропонує замовити прання подушок Ergonomico, чохлів і матраців торгових марок SLEEPY, Avelanto, Biolatex у нас за доступною ціною.

Чохли та іншіспальні аксесуари, потребують постійного догляду для підтримки чистоти. Наша компанія пропонує замовити прання подушок Ergonomico, чохлів та матраців торгових марок SLEEPY, Avelanto, Biolatex у нас, за доступною ціною.

Як здійснюється прання чохлів та матраців

Ми виконуємо професійне прання чохлів, наматрасників і підматрацників. Для цього використовуються промислові пральні машини, які забезпечать підтримку чистоти на належному рівні. Володіючи спеціальними функціями і збільшеною місткістю, високою потужністю, вони ефективно, але дбайливо здатні видалити забруднення з чохлів, матраців і аксесуарів.

При пранні використовуються професійні пральні порошки та інші засоби очистки, які вибираються в залежності від типу і ступеня забруднення. Вони забезпечують повну очистку, не пошкоджуючи тканину або наповнювач.

Після прання, чохли та матраси сушаться в вертикальному положенні, за допомогою промислових сушок. Це необхідно для того, щоб забезпечити постійний приплив повітря, не створюючи застійних зон.

Терміни прання чохлів та матраців

Якщо ви дбаєтепро свій здоровий сон, варто замовити прання чохлів для матраців у нас. Ми гарантуємопрофесійний підхід до виконання послуг. Терміни прання чохлів та аксессуарів для матраців - 2 - 3 дні, взалежності від кількості і ступеня забруднення.

Ціна на прання чохлів та матраців

Ціна на прання чохлів для матраців залежить від розмірів і кількості одиниць. В середньому вона становить 12 євро.

Замовити прання чохлів для матраців в Харкові ви можете по телефону, або ж онлайн через сайт.

Замовити прання

text_st
button_out_of_stock