Матрац латекс піна Viscotex Elite

  • 14 939грн.

  • На складі
  • Модель: Viscotex Elite
Швидке замовлення
Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення! Не знайшли потрібний розмір? Виготовимо матрац нестандартного розміру під замовлення!

Матрац латекс піна Viscotex Elite

Матрац латекс піна Viscotex Elite - модель, що складається з двох матеріалів вищої якості: високо-еластичної піни і латексу. Обидва матеріали мають різні властивості, доповнюють один одного і створюють дві поверхні з різною твердістю і зручністю використання.

Високоеластична піна Memory Foam має висоту 4 см. Її структура впливає на пружність, еластичність і повітропроникність матраца. Вона стійка до навантажень і характеризується точковою еластичністю.

Другим матеріалом, використовуваним для наповнення, є натуральний перфорований латекс. Шар має товщину 16 см і щільність 60 кг / м3. Латекс стабільно підтримує тіло і забезпечує терморегуляцію. Цей дуже гігієнічний матеріал також відомий своїми протиалергічними властивостями. Не деформується і стійкий до великих навантажень. Повітря вільно проходить через матеріал, що дозволяє матрацу залишатися свіжим.

Матрац включає в комплект чохол, який можна замінити на інший, пропонований виробником. Матрац двосторонній і разножорсткий. Висота 22 см.

Загальні
Висота (см) 22
Внутрішній чохол Так
Жорсткість Різножорсткий
Зйомний чохол Так
Нагрузка 110
Серія Biolatex
Щільність ядра 60

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті

14 939грн. *Цена за мин. размер

Матрац латекс піна Viscotex Elite

text_st
button_out_of_stock